Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Tynca X

Malego X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Tynca Malego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

8 miesięcy na obwodnicę Tyńca Małego

Wrocławski oddział GDDKiA otworzył oferty na budowę obwodnicy Tyńca Małegow ciągu drogi krajowej nr 35.. Do przetargu stanęło 12 firm. Najtańsząofertę o wartości ok. 60,5 mln zł złożyło konsorcjum firm HermanKirchner/Heilit Woerner, najdroższą zaś Mostostal Warszawa – ok. 86 mlnzł. GDDKiA na budowę obwodnicy planowała przeznaczyć ok. 111 mln zł.Obwodnica zostanie wybudowana w ciągu 8 m-cy od dnia podpisania umowy.

 

Prace drogowe na skrzyżowaniu dk 35 z AOW

Przy sprzyjającej pogodzie, od wtorku, 22 czerwca 2010 r. na drodze krajowej nr35, w miejscu gdzie trasa krzyżuje się z Autostradową Obwodnicą Wrocławiarozpoczną się prace drogowe polegające na budowie nasypu dla drogi krajowej35, która po przebudowie znajdzie się nad powstającą ObwodnicąAutostradową. Jeśli będzie padał intensywny deszcz, Wykonawca możerozpocząć prace dzień później.

 

Drogowe wykopki na polskich krajówkach

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy. Czas ten sprzyja wyjazdom. Niestetypodróżowanie po polskich krajówkach nie należy donajprzyjemniejszych między innymi z uwagi na niekończące się remonty iprzebudowy. A sezon na „drogowe wykopki” w pełni… Przedpodróżą warto zatem zapoznać się z niespodziankami jakie czekają nasna wyznaczonej trasie.

 

Obwodnica Tyńca Małego już przejezdna

W dniu wczorajszym dla ruchu otwarta została obwodnica Tyńca Małego, coułatwi nieco jazdę z Wrocławia na południe w kierunku granicy z Czechami.

 

Wątek na forum: Obwodnica Tyńca Małego już przejezdna

Ta droga to nieporozumienie. Na 5 km długości jest 5 rond! To ma być obwodnica? I to droga krajowa? Może to jest nowa koncepcja "mózgowców" z GDDKiA na "drogi zaufania" - droga dwujezdniowa, dwupasmowa i co kilometr rondo dla "uspokojenia ruchu"? Takiego debilizmu drogowego jeszcze nie widz...

 

Zmiana kategorii dolnoślaskich dróg wojewódzkich

Zgodnie z uchwałami Sejmiku Województwa Dolnośląskiego od poczatku2012 roku zmieniły się kategorie dwóch dróg wojewódzkichna Dolnym Śląsku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Tynca Malego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017