Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Walbrzycha X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Walbrzycha

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Łącznik z A4

Powiat świdnicki, miasto Świdnica, gmina wiejska Świdnica i gmina Żarówwspólnie finansują pierwsze etapy budowy korytarza łączącego temiejscowości z autostradą A4. Zgodnie z ustaleniami do 2009 r. ma powstaćnieco ponad 20-km odcinek nowej drogi, który poprzez drogę krajową nr 5 iwęzeł Kostomłoty połączy Świdnicę i Żarów z autostradą.

 

Wałbrzych chce obwodnicy zachodniej

Wałbrzych stara się o budowę zachodniego odcinka obwodnicy miasta,która pozwoli na skomunikowanie z pzryszłą drogą ekspresową S3Legnica–Lubawka.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Finanse na obwodnicę Wałbrzycha

Na mocy porozumień pomiędzy Województwem Dolnośląskim a MiastemWałbrzych i Gminą Walim udzielona zostanie pomoc finansowa na budowęłącznika drogi wojewódzkiej nr 379 z ul. Uczniowską w Wałbrzychu.Trasa zapewni dostęp do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i stanowić będzieczęść wschodniej obwodnicy Wałbrzycha. Inwestycja powinna zakończyć się w2010 roku.

 

Zaprojektują obwodnicę Wałbrzycha

GDDKiA Oddział we Wrocławiu podpisała umowę na wykonanie dokumentacjitechnicznej dla budowy obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35.Projektowana obwodnica Wałbrzycha będzie omijać miasto  od  stronyzachodniej. Drogowcy szacują, że jej budowa mogłaby rozpocząć sięnajwcześniej w 2011 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Walbrzycha".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017