Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Walcza X

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Walcza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Obwodnica Wałcza w zgodzie ze środowiskiem

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie wydała decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla budowy obwodnicy miasta Wałcz w ciągudrogi krajowej nr 10. Tym samym został wybrany wariant przebiegu drogi,która pozwoli na ominięcie Wałcza przez ruch tranzytowy. Inwestycjaznajduje się w obowiązującym planie budowy dróg krajowych na lata2011-2015 i jest przewidziana do realizacji po roku 2013.

 

Wątek na forum: Obwodnica Wałcza w zgodzie ze środowiskiem

Dawno oczekiwana obwodnica na mocno obciązonej DK10 .Obecnie droga przechodzi przez samo cetrum z małym rondem posrodku waska droga i koło jednostki wojskowej skręca w lewo.Miasto Wałcz dotychczas nie miało szczescia do inwestycji infrastrukturalnych drogowych podobnie jak cała strona Pomorza...

 

Przetarg na dokumentację zachodniopomorskich obwodnic

Zostały ogłoszone przetargi na dokumentację dla obwodnicy Koszalina i Sianowaoraz obwodnicy Wałcza w województwie zachodniopomorskim.

 

Rok na projekt ekspresowej obwodnicy Wałcza

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla obwodnicy Wałcza wciągu drogi krajowej Nr 10. W ramach tej umowy firma WPB Zabrze opracuje pełenkomplet dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy drogi. Projektantbędzie miał na to rok. Budowa obwodnicy Wałcza planowana jest w latach2014-2020.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Wątek na forum: Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Budowa obwodnic to dobry trend. Uważam, że zamiast kawałka ekspresówki lepiej wybudować kilka porządnych, bezkolizyjnych obwodnic. Niecierpliwie oczekuję na obwodnicę Obornik Wlkp., Ujścia, dokończenie obwodnicy Piły, Szczecinka, Bobolic i oczywiście Koszalina - na DK 11, dokończenie obwodnicy Pu...

 

Inowrocław walczy o obwodnicę

- O naszą obwodnicę walczymy już od kilkunastu lat. Wydanych zostało na niąjuż kilkadziesiąt milionów złotych. Są to koszty sporządzeniadokumentacji, projektów, przygotowania pod wykupy gruntów. Tocząsię rozmowy z rolnikami. Tak długo czekaliśmy na wydanie ważnychdokumentów - wpierw decyzji środowiskowej, potem decyzji Zezwolenie naRealizację Inwestycji Drogowej. Manifestując dajemy czytelny wyraz w tejważnej dla nas wszystkich sprawie - zaznaczył podczas akcji protestacyjnejprezydent miasta Ryszard Brejza.

 

Zielone światło dla obwodnicy Wałcza

Wojewoda zachodniopomorski wydał decyzję zezwalającą na realizacjęobwodnicy Wałcza w ciągu drogi krajowej nr 10. Droga powinna być gotowa w Ipołowie 2018 roku.

 

Energopol Szczecin z najniższą ofertą na obwodnicę Wałcza

Szczeciński oddział GDDKiA otworzył oferty złożone w przetargu nawybudowanie obwodnicy Wałcza w ciągu drogi ekspresowej S10. Najtańsza ofertaz dziesięciu złożonych opiewa na kwotę 430,5 mln zł.

 

Startuje budowa obwodnicy Wałcza

Podpisano umowę na realizację obwodnicy Wałcza w ciągu drogi S10. Oznaczato, że Wałcz przestanie być ostatnim, dużym miastem na drodze DK 10,które nie posiada obwodnicy. Planowany koniec prac budowlanychprzewidziany jest na lipiec 2018 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Walcza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017