Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Wojnicza X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Wojnicza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Obwodnica Wojnicza

W ciągu najbliższego miesiąca rozpoczną się prace przy budowie obwodnicyWojnicza. Na tą inwestycję mieszkańcy gminy i podróżujący wzdłużkrajowej czwórki czekali od dawna. Prace potrwają do wiosny 2007 roku.

 

Rusza obwodnica Wojnicza

Wczoraj, tj. 4 października uroczyście zainaugurowano budowę obwodnicyWojnicza w ciągu drogi krajowej nr 4 Kraków - Tarnów. Wiosną 2007 rokubędzie można ominąć centrum Wojnicza, na czym skorzystają kierowcy imieszkańcy miasta.

 

Rekordowy budżet Małopolski - 860 mln zł

Budżet zaplanowany na małopolskie inwestycje drogowe w 2006 roku wynosi prawieo 60% więcej, niż wydane w roku ubiegłym około 500 mln złotych. Aż 65 mlnzłotych przeznaczono na przygotowanie nowych inwestycji - posłużą dosfinansowania wykupów gruntów, badań archeologicznych i opracowaniadokumentacji projektowej.

 

Wojnicz czeka na obwodnicę

Z początkiem czerwca 2007 oddana zostanie do użytku obwodnica Wojnicza wciągu drogi krajowej nr 4 Kraków - Tarnów. Budowa, którejinwestorem jest krakowski oddział GDDKiA, rozpoczęła się w październiku2005 r. i wyniesie łącznie ponad 72 mln zł. Na tą inwestycję mieszkańcygminy i podróżujący wzdłuż krajowej czwórki czekali od dawna.

 

Szansa dla małopolskich obwodnic

Samorząd woj. małopolskiego zatwierdził listę projektów proponowanychdo realizacji w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko”. Małopolskie przedsięwzięcia będą konkurować złódzkimi, wielkopolskimi i śląskimi w staraniach o pieniądze zdodatkowej puli 600 mln euro.

 

Małopolska bogatsza w obwodnice

Siedem małopolskich obwodnic doczeka się realizacji w ramach programu"Infrastruktura i Środowisko" dzięki dodatkowym funduszom z UE.

 

330 mln zł na główną trasę Podkarpacia

Droga krajowa nr 4 jest obecnie wielkim placem budowy. Już za dwa lata zŁańcuta w kierunku zachodniej części kraju kierowcy będą moglipodróżować wysokiej jakości trasą. Obecnie remontowany jest odcinekTarnów-Targowisko pod Krakowem wraz z obwodnicą Wojnicza. Drogowcyprzymierzają się również do modernizacji odcinka Łańcut- Machowa naPodkarpaciu.

 

Obwodnica Wojnicza otwarta

W poniedziałek 9 lipca 2007 r. oddano do ruchu obwodnicę Wojnicza w ciągudrogi krajowej nr 4 Kraków – Tarnów. Budowa obwodnicy odługości 3,75 km trwała prawie 600 dni (20 miesięcy).

 

Wschodnia obwodnica dla Wojnicza

Leżący w Małopolsce Wojnicz będzie mieć kolejną obwodnicę. W ubiegłymroku zostało już oddane do użytku drogowe obejście miasta, a teraz planowanajest kolejna, tym razem wschodnia obwodnica. Nowa trasa ma powstać w ciągudrogi wojewódzkiej nr 975.

 

Gmina dołoży do budowy obwodnicy Wojnicza

Budowa wschodniej obwodnicy Wojnicza w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975to inwestycja ważna zarówno dla gminy, jak i województwa. Wzwiązku z tym gmina Wojnicz przekazała na rzecz województwamałopolskiego grunty, jako partycypację w kosztach przygotowania tego zadania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Wojnicza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017