Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Wojnicza X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Wojnicza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Pożyczka z EBI pod obwodnice

Podpisane ostatnio przez GDDKiA umowy pozwolą na rozpoczęcie budowy obwodnicMiędzyrzeca Podlaskiego oraz Wojnicza. Źródłem finansowania tych inwestycjijest pożyczka z Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

 

Obwodnica Wojnicza

W ciągu najbliższego miesiąca rozpoczną się prace przy budowie obwodnicyWojnicza. Na tą inwestycję mieszkańcy gminy i podróżujący wzdłużkrajowej czwórki czekali od dawna. Prace potrwają do wiosny 2007 roku.

 

Rusza obwodnica Wojnicza

Wczoraj, tj. 4 października uroczyście zainaugurowano budowę obwodnicyWojnicza w ciągu drogi krajowej nr 4 Kraków - Tarnów. Wiosną 2007 rokubędzie można ominąć centrum Wojnicza, na czym skorzystają kierowcy imieszkańcy miasta.

 

330 mln zł na główną trasę Podkarpacia

Droga krajowa nr 4 jest obecnie wielkim placem budowy. Już za dwa lata zŁańcuta w kierunku zachodniej części kraju kierowcy będą moglipodróżować wysokiej jakości trasą. Obecnie remontowany jest odcinekTarnów-Targowisko pod Krakowem wraz z obwodnicą Wojnicza. Drogowcyprzymierzają się również do modernizacji odcinka Łańcut- Machowa naPodkarpaciu.

 

Obwodnica Wojnicza otwarta

W poniedziałek 9 lipca 2007 r. oddano do ruchu obwodnicę Wojnicza w ciągudrogi krajowej nr 4 Kraków – Tarnów. Budowa obwodnicy odługości 3,75 km trwała prawie 600 dni (20 miesięcy).

 

Wschodnia obwodnica dla Wojnicza

Leżący w Małopolsce Wojnicz będzie mieć kolejną obwodnicę. W ubiegłymroku zostało już oddane do użytku drogowe obejście miasta, a teraz planowanajest kolejna, tym razem wschodnia obwodnica. Nowa trasa ma powstać w ciągudrogi wojewódzkiej nr 975.

 

Gmina dołoży do budowy obwodnicy Wojnicza

Budowa wschodniej obwodnicy Wojnicza w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975to inwestycja ważna zarówno dla gminy, jak i województwa. Wzwiązku z tym gmina Wojnicz przekazała na rzecz województwamałopolskiego grunty, jako partycypację w kosztach przygotowania tego zadania.

 

Wojnicz będzie miał obwodnicę

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Wojnicza w województwiemałopolskim. Obwodnica powstanie po wschodniej stronie Wojnicza, jej budowazostała podzielona na dwie części: północną (o długości ok. 2,3km) oraz południową (o długości 4,7 km). Szacowany koszt budowy to ponad 32mln zł.

 

Finisz obwodnicy Wojnicza

Zakończyła się budowa północnej części wschodniej obwodnicyWojnicza. Do końca sierpnia planowane jest zakończenie prac przy południowymodcinku.

 

Północna obwodnica Wojnicza pod ruchem

Kierowcy mogą już korzystać z północnej części wschodniej obwodnicyWojnicza. Obwodnica o długości 2,3 kilometra kosztowała ponad 13milionów złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Wojnicza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017