Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Wroclawia X

. Znaleziono 454 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Wroclawia

Spróbuj też wyszukać: via baltica obwodnica moragowa 16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 454 wszystkich):

A-8 obwodnica Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia będzie liczyć 35,4 km. Koszt tej niezwykleważnej inwestycji dla stolicy Dolnego Śląska szacowany jest na 1 460 mln zł.Termin realizacji został określony na lata 2005-2009.

 

Perspektywy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 będzie liczyć 35,4 km. Trasa zostaniepoprowadzona nowym śladem, północno-zachodnim obrzeżem miasta.

 

Obwodnica Wrocławia A8 będzie szersza

Budowa Autostradowej Obwodnicy Wrocławia rozpocznie się wiosną przyszłegoroku i będzie miała trzy pasy ruchu w każdym kierunku a nie dwa jakpoczątkowo planowano – poinformował podczas konferencji prasowejWojewoda Dolnosląski Krzysztof Grzelczyk. Wojewoda przedstawił wydaną przezMinistra Budownictwa zmianę w decyzji lokalizacyjnej AOW, która jest istotnadla rozpoczęcia jej budowy.

 

Marszałek kontra wojewoda w/s wsch. obwodnicy Wrocławia

Wojewoda dolnośląski Krzysztof Grzelczyk krytycznie zareagował na informacjedotyczące decyzji marszałka w sprawie braku finansowania dla wschodniejobwodnicy Wrocławia. Wystosował list do radnych sejmiku z prośbą ointerwencję.

 

Obwodnica Wrocławia pod lupą NIK

Najwyższa Izba Kontroli skierowała do prokuratury zawiadomienie oniedopełnieniu przez GDDKiA obowiązków w zakresie prawidłowego wyboruwykonawcy budowy mostu przez Odrę w ramach Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.Chodzi o odrzucenie najtańszej oferty i przyjęcie droższej o kwotę ponad 124mln zł (konsorcjum firm Mostostal/Acciona).

 

Będzie nowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Rusza budowa kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.  Koszt pracdla tego etapu to 56,6 mln zł, a ich zakończenie planuje się na styczeń 2013roku. Wschodnia Obwodnica Wrocławia (WOW), nazywana też trasąBielany-Łany-Długołęka  zapewni szybkie i wygodne połączenieautostrady A4 i drogi wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawy. To sprawi, żekierowcy nie będą musieli przedzierać się przez uliczne korki w stolicyDolnego Śląska. Wschodnia obwodnica, wspólnie z AutostradowąObwodnicą Wrocławia, stworzy kompleksowy ring wokół miasta.

 

Kolejne kilometry obwodnicy Wrocławia już oddane

W dniu dzisiejszym (5 maja) miało miejsce otwarcie kolejnego odcinkaAutostradowej Obwodnicy Wrocławia, od skrzyżowania z autostradą A4 do węzłaLotnisko. Nie obyło się niestety bez zgrzytów. Miasto chciałoprzesunąć otwarcie na sobotę, GDDKiA postawiła jednak na swoim iudostępniła kolejną część obwodnicy do ruchu.

 

Obwodnica Wrocławia bezpłatna tylko dla pojazdów lekkich

Kilka dni temu premier  Donald Tusk obiecał, że Autostradowa ObwodnicaWrocławia A8 będzie bezpłatna. W tym celu przygotowany został projektrozporządzenia, które miało przypieczętować obietnicę. Zopublikowanego przez Ministerstwo Infrastruktury projektu wynika jednak, żeobwodnica będzie bezpłatna jedynie dla pojazdów lekkich.

 

Próby obciążeniowe na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Zakończyły się próby obciążeniowe na mostach i estakadzie WschodniejObwodnicy Wrocławia. Tymczasem ogłoszony został przetarg na budowę kolejnegoodcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia czyli na budowę drogiwojewódzkiej Żerniki Wrocławskie - Siechnice.

 

Jest porozumienie ws. dalszej budowy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Wczoraj podpisano ugodę w sprawie kontynuacji budowy Wschodniej ObwodnicyWrocławia. Miasto wspomoże finansowo realizację zadania. Jest też decyzja,że najpierw wykonany zostanie północny odcinek obwodnicy, którypołączy ją z istniejącą Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Wroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017