Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Wroclawia X

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Wroclawia

Spróbuj też wyszukać: via baltica obwodnica moragowa 16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

A-8 obwodnica Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia będzie liczyć 35,4 km. Koszt tej niezwykleważnej inwestycji dla stolicy Dolnego Śląska szacowany jest na 1 460 mln zł.Termin realizacji został określony na lata 2005-2009.

 

Perspektywy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 będzie liczyć 35,4 km. Trasa zostaniepoprowadzona nowym śladem, północno-zachodnim obrzeżem miasta.

 

Obwodnica Wrocławia A8 będzie szersza

Budowa Autostradowej Obwodnicy Wrocławia rozpocznie się wiosną przyszłegoroku i będzie miała trzy pasy ruchu w każdym kierunku a nie dwa jakpoczątkowo planowano – poinformował podczas konferencji prasowejWojewoda Dolnosląski Krzysztof Grzelczyk. Wojewoda przedstawił wydaną przezMinistra Budownictwa zmianę w decyzji lokalizacyjnej AOW, która jest istotnadla rozpoczęcia jej budowy.

 

Powstanie wschodnia obwodnica Wrocławia

Powstanie trasa Bielany-Łany-Długołęka, nazywana także wschodniąobwodnicą Wrocławia. Długość obwodnicy wyniesie ponad 35km, zaś kosztinwestycji szacowany jest na około 800 mln zł.

 

Wrocław: Obwodnica do 2011 roku?

Czy jest jeszcze szansa, żeby Autostradowa Obwodnica Wrocławia (A-8) powstałaprzed Euro 2012? Ministerstwo Infrastruktury zapewnia, że ta ważna trasabędzie gotowa już za trzy lata, jednak do tej pory rozstrzygnięto przetargzaledwie na jeden odcinek drogi.

 

Budują Śródmiejską Obwodnicę Wrocławia

Z wiosną na dobre rozkręciły się prace budowlane przy PółnocnejObwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia. Za niecałe dwa lata kierowcyjadący z południa na północ miasta ominą jego ruchliwe centrum.

 

Europejski węzeł pod Wrocławiem

Na mecze piłkarskie Euro 2012 we Wrocławiu kierowcy będą przejeżdżaćprzez węzeł Nowa Wieś, w którym skrzyżują się dwie autostrady.Powstaje tam skrzyżowanie, jakiego w Polsce nie było. Połączy dwieautostrady - A4 z Legnicy do Wrocławia oraz budowaną właśnie autostradowąobwodnicę miasta, czyli A8.

 

Startuje wschodnia obwodnica Wrocławia

19 czerwca 2009 roku DSDiK i Skanska S.A. podpisały umowę na budowę pierwszejczęści tzw. obwodnicy wschodniej Wrocławia na trasie Bielany – Łany– Długołęka (odcinek o długości 5,59 km ). Wartość kontraktu to 215mln zł. Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2013 roku.

 

Zielone światło dla łącznika autostrady A4 z ekspresową S8

16 listopada został wmurowany akt erekcyjny pod budowę wschodniej obwodnicyWrocławia na trasie Bielany – Łany – Długołęka . Długośćcałej trasy, która docelowo ma połączyć autostradę A4 z drogą naWarszawę S8, liczy 38 km. Aktualnie budowany odcinek ma ponad 5,5 km, a jegorealizacja wyniesie ponad 215 milionów zł. Będzie on częścią drogiwojewódzkiej. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na zimę 2013 rokujednak wykonawca chce zakończyć budowę przed rozpoczęciem Euro 2012.

 

Obwodnica Wrocławia pod lupą NIK

Najwyższa Izba Kontroli skierowała do prokuratury zawiadomienie oniedopełnieniu przez GDDKiA obowiązków w zakresie prawidłowego wyboruwykonawcy budowy mostu przez Odrę w ramach Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.Chodzi o odrzucenie najtańszej oferty i przyjęcie droższej o kwotę ponad 124mln zł (konsorcjum firm Mostostal/Acciona).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Wroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017