Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Wyrzyska X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Wyrzyska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wielkopolskie drogi 2005

Przeszło 10 procent z 1412 kilometrów dróg krajowych na terenie Wielkopolskipoddanych zostało w roku 2005 odnowom nawierzchni bądź zostało wybudowanychod podstaw.

 

Obwodnica Wyrzyska już za półtora roku

W połowie lipca bieżącego roku rozpoczęła się budowa jednojezdniowejobwodnicy Wyrzyska. Nowe blisko 8 km drogowe obejście wielkopolskiego miastawedług planów ma być gotowe do końca 2009 roku.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Powstaje najwyższy most w Wielkopolsce

Od blisko roku na północy Wielkopolski drogowcy budują obwodnicęWyrzyska. Tym, co wyróżnia obwodnicę Wyrzyska, jest licząca 246 mdługości estakada nad doliną Łobżonki, objętej obszarem chronionegokrajobrazu.

 

Rośnie estakada na obwodnicy Wyrzyska

Budowana obwodnica Wyrzyska będzie liczyć  prawie 8 km. Mniej więcej wpołowie budowanej obwodnicy na odcinku 600 m, trasa przebiega przez terenyleśne i przekracza dolinę rzeki Łobżonki, gdzie różnice wysokościterenu dochodzą do 25 m. Tam też powstaje najciekawszy a zarazemnajtrudniejszy obiekt – estakada nad doliną rzeki Łobżonki.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Ruch na ekspresowej obwodnicy Wyrzyska

16 grudnia 2009 r. otwarto  położoną w ciągu drogi ekspresowej S10obwodnicę Wyrzyska (woj. wielkopolskie). Oddana do ruchu obwodnica Wyrzyskarealizowana była od 15 lipca 2008 roku. Rezultatem inwestycji jest 7,8 kmodcinek obwodnicy o klasie drogi ekspresowej, z 2 węzłami dwupoziomowymiŁobżenica i Wyrzysk, 6 obiektami inżynierskimi w tym mostem na rzeceŁobżonce oraz pełny system dróg serwisowych o długości 10,9 km.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Wyrzyska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017