Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Zor X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Zor

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Będzie projekt obwodnicy Pszczyny

Podpisano umowę z konsorcjum firm Egis Poland i Egis Route-Scetauroute SA naprojekt północnej obwodnicy Pszczyny. Północna obwodnicaPszczyny połączy drogę krajową nr 1 (bezkolizyjny węzeł powstanie oboksalonu samochodowego Škody) z drogą wojewódzką nr 935 mniejwięcej na granicy Pszczyny i gminy Suszec. Tym samym jadący od strony Katowicw kierunku Suszca i Żor bezproblemowo ominą centrum miasta.

 

Żory budują obwodnicę

Miasto  Żory otrzyma 32 mln zł z funduszy unijnych na budowę odcinkaobwodnicy. Władze Województwa Śląskiego podpisały umowę odofinansowanie budowy trzeciego odcinka obwodnicy północnej, czylifragmentu drogi regionalnej Racibórz – Pszczyna w ciągu drogiwojewódzkiej nr 935.

 

Żorska obwodnica już prawie cała dostępna

Żorska obwodnica uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Dlatego działają jużświatła na skrzyżowaniu obwodnicy z ul. Dworcową, także przejazd DK 81odbywa się już bez utrudnień. Opóźnienia w budowie autostrady sąpowodem opóźnień w oddaniu do użytkowania całości żorskiejobwodnicy.

 

Przygotowania do budowy obwodnicy Pszczyny

Trwają przygotowania do budowy obwodnicy Pszczyny. To dobra wiadomość dlamieszkańców miasta i kierowców zmuszonych dziś przebijać sięprzez zakorkowane miasto. Północna obwodnica Pszczyny połączy drogękrajową nr 1 z drogą wojewódzką nr 935 mniej więcej na granicyPszczyny i gminy Suszec. W ten sposób jadący od strony Katowic wkierunku Suszca i Żor bezproblemowo ominą centrum miasta.

 

Rozpoczął się remont DW 935 między Suszcem a Pszczyną

Rozpoczęła się przebudowa kolejnego odcinka DW 935 na terenie gminy Suszec.Do 30 listopada br. firma Drogopol-ZW Sp. z o. o. przebuduje drogę nadługości niemal 3 km, od skrzyżowania z ul. Kościelną i Jana Pawła II wKobielicach do przyszłego skrzyżowania z budowaną właśnie północnąobwodnicą Pszczyny w Radostowicach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Zor".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017