Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Zyrardowa X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Zyrardowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Warszawska obwodowa TIR

Obwodnica TIR, czyli krajowa 50-tka, omijająca Warszawę średnio 20-30 km odgranic miasta jest właśnie modernizowana lub wkrótce będzie modernizowana ześrodków UE. Wkrótce rozpocznie się budowa obwodnicy Arynowa. Kontrakt owartości blisko 40 mln zł brutto został podpisany z firmą Budimex DromexS.A.

 

Obwodnica dla Żyrardowa

Prawdopodobnie jeszcze w październiku tego roku uda się uzyskać pozwolenie nabudowę obwodnicy Żyrardowa w ciągu drogi krajowej nr 50. Realizacja tegowyczekiwanego od dawna zadania jest pilna ze względu na duży ruch tranzytowyuciążliwy dla miasta.

 

Żyrardów: Można budować obwodnicę

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę wyczekiwanej od dawna obwodnicyŻyrardowa, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 50. Dziękitej decyzji inwestycja będzie mogła zostać zrealizowana w latach 2009-2011.

 

Żyrardów będzie miał obwodnicę

Podpisano umowę na budowę ponad 15-kilometrowej obwodnicy Żyrardowa w ciągudrogi krajowej nr 50. Obwodnica Żyrardowa o długości ponad 15 km będzieprzebiegać po nowym śladzie przez tereny gminy Wiskitki i Radziejowice popołudniowo-zachodniej stronie Żyrardowa. Jej budowa powinna ruszyćnajpóźniej za miesiąc i wyniesie 212 mln zł.

 

Za dwa lata obwodnica Żyrardowa

Ruszyła budowa obwodnicy Żyrardowa w ciągu drogi krajowej nr 50. Za dwa latakierowcy skorzystają z nowej 15-kilometrowej obwodnicy.

 

Wątek na forum: Mazowsze: bezpieczniej na DK50 i nie tylko

Zapomniano napisać, że na DK50 jest budowana obwodnica Żyrardowa ~Jotgie

 

Co budują na Mazowszu

W województwie mazowieckim obecnie realizowane jest 29,5 km autostrady A2od granicy województwa do węzła Konotopa. W budowie jest drogaekspresowa S8 oraz prawie 40 km ekspresowej obwodnicy Warszawy, powstają ponad 43 km nowych obwodnic.

 

Wątek na forum: Znowu problemy z budową autostrady A2

Ciakawe. Bo spółka BÖGL a KRÝSL wycofała a nawet porzuciła budowę obwodnicy Żyrardowa (gdzie opóźnienie sięga już prawie pół roku) na rzecz budowy autostrady. Więc jaka jest gwarancja, że poradzi sobie teraz?! Jotgie

 

Wkrótce otwarcie obwodnicy Żyrardowa

W zeszłym tygodniu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradzłożyła wniosek do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego opozwolenie na użytkowanie dla trasy głównej obwodnicy Żyrardowa iWiskitek w ciągu DK 50

 

Wątek na forum: Obwodnica Olecka pod ruchem

Drogi w sysemie 2 + 1 są rewelacyjnym rozwiązaniem, tylko nasze społeczeństwo jeszcze nie dorosło do takiego cudu. Już kilka dni po otwarciu obwodnicy Żyrardowa powyłamywana była połowa słupków rozdzielających jezdnie - w szczególności kilkadziesiąt metrów przed zakończeniem pasa. Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Zyrardowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017