Wyszukiwałeś:

obwodnica X

bielska X

bialej X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica bielska bialej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Doczekali obwodnicy zachodniej...

Budowa śródmiejskiej obwodnicy zachodniej w Bielsku Białej trwałajedenaście lat. Ostatni etap tej 7 kilometrowej trasy został zakończony"z poślizgiem" pod koniec czerwca 2006 roku. Budowa pochłonęłaprawie 159 mln zł. W 2007 roku rozpoczną się kolejne prace budowlanezwiązane z budową dróg otaczających Bielsko.

 

Obwodnica Skoczowa: Oferty na dodatkowy przetarg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o otwarciu ofert wprzetargu na realizację niezakończonych robót na odcinku obwodnicy Skoczowa wramach projektu budowy drogi ekspresowej S-1 Bielsko Biała - Skoczów -Cieszyn.

 

Obwodnica na S1

Poprawiają się warunki podróżowania na trasie z Bielska-Białej do Cieszyna.Wczoraj tj. 18 grudnia na drodze ekspresowej S-1 oddano do użytku obwodnicęGrodźca. W kolejce czeka też obwodnica Skoczowa – niestety z powoduniezakończonych robót i konieczności wyboru nowego wykonawcy pojedziemy niąnajwcześniej w przyszłym roku.

 

S-69: 2 km drogi za 54 mln zł

Wyłoniono wykonawcę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała– Żywiec – Zwardoń (granica państwa). Za budowę 1,8 km odcinkaLaliki II – Zwardoń Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradzapłaci ponad 54 mln zł. Dodajmy, ze była to najniższa ze złożonych ofert,a kosztorys zakładał 39,7 mln zł.

 

Powstanie obwodnica Bielska-Białej

W przyszłym roku rozpocznie się budowa 12 km odcinka wschodniej obwodnicyBielska-Białej. Planowana już pod koniec lat 70 obwodnica powstanie w ciągu2,5 roku i odciąży zatłoczone centrum miasta.

 

Obwodnica Bielska już w 2011 roku

Bielsko-Biała już w 2011 roku będzie mieć nową północno-wschodniąobwodnicę, która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S69. Budowa 12km trasy szybkiego ruchu, która odciąży centrum miasta, będziekosztować 1,253 mln zł.

 

Prace na DK 52 w Bielsku

W północno – wschodniej części Bielska trwa przebudowa drogikrajowej nr 52 (ul. Wyzwolenia – ul. Niepodległości). Inwestycja wiążesię z dużymi utrudnieniami w ruchu, które potrwają jeszcze ponad rok.W zamian kierowcy uzyskają odcinek ekspresowej trasy, której częśćwłączona zostanie do wschodniej obwodnicy Bielska-Białej.

 

S1 - obwodnica Bielska już pod ruchem

Od 19 sierpnia 2011 roku kierowcy mogą korzystać z odcinka drogi ekspresowejS1 o długości 2,8 km pomiędzy węzłami „Bielsko-BiałaKomorowice” – „Bielsko-Biała Rosta”. Trasa zostaławybudowana w ramach Północno-Wschodniej Obwodnicy Bielska-Białej.Budowa rozpoczęła się w październiku 2008 roku, a koszt całości inwestycjizgodnie z zapisami umowy to 1 253 mln zł.

 

Bielsko-Biała także z obwodnicą

Tuż po południu (28 października) otwarta została obwodnica Bielska -Białej. Dzięki dwunastokilometrowej bezkolizyjnej drodze ekspresowej ulgęodczują zarówno podróżujący na południe kraju, jak imieszkańcy miasta.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica bielska bialej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017