Wyszukiwałeś:

obwodnica X

bielska X

bialej X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica bielska bialej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Obwodnica szansą na rozwój

Północna Obwodnica Kęt to przedsięwzięcie którego celem jest odciążeniemiejscowości od nadmiernego ruchu oraz połączenie z uprzemysłowionymterenem Bielska - Białej i aglomeracją śląską. Wartość inwestycji toniemal 2 mln EURO.

 

Obwodnica Skoczowa: Oferty na dodatkowy przetarg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o otwarciu ofert wprzetargu na realizację niezakończonych robót na odcinku obwodnicy Skoczowa wramach projektu budowy drogi ekspresowej S-1 Bielsko Biała - Skoczów -Cieszyn.

 

Wadowicka obwodnica gotowa

Przekazano do użytku ostatni już odcinek obwodnicy Wadowic. Budowa obwodnicyrozpoczęła się w 2002 roku. Rolę inwestora całego przedsięwzięciapełniła gmina Wadowice.

 

Obwodnica na S1

Poprawiają się warunki podróżowania na trasie z Bielska-Białej do Cieszyna.Wczoraj tj. 18 grudnia na drodze ekspresowej S-1 oddano do użytku obwodnicęGrodźca. W kolejce czeka też obwodnica Skoczowa – niestety z powoduniezakończonych robót i konieczności wyboru nowego wykonawcy pojedziemy niąnajwcześniej w przyszłym roku.

 

Beskidzka Droga...Integracyjna?

Przedstawiciele GDDKiA zaprezentowali harmonogram prac nad Beskidzką DrogąIntegracyjną (BDI) i zaproponowali samorządowcom spisanie porozumieńdotyczących współpracy w realizacji przedsięwzięcia.

 

Powstanie obwodnica Bielska-Białej

W przyszłym roku rozpocznie się budowa 12 km odcinka wschodniej obwodnicyBielska-Białej. Planowana już pod koniec lat 70 obwodnica powstanie w ciągu2,5 roku i odciąży zatłoczone centrum miasta.

 

Obwodnica Bielska już w 2011 roku

Bielsko-Biała już w 2011 roku będzie mieć nową północno-wschodniąobwodnicę, która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S69. Budowa 12km trasy szybkiego ruchu, która odciąży centrum miasta, będziekosztować 1,253 mln zł.

 

Wariant dla S1

Przebieg projektowanej drogi ekspresowej S1 był tematem spotkania wojewodyśląskiego i małopolskiego. Projektowany odcinek S1 będzie przebiegałmiędzy dwoma województwami między węzłem Kosztowy II w Mysłowicach awęzłem Suchy Potok w Bielsku-Białej.

 

Prace na DK 52 w Bielsku

W północno – wschodniej części Bielska trwa przebudowa drogikrajowej nr 52 (ul. Wyzwolenia – ul. Niepodległości). Inwestycja wiążesię z dużymi utrudnieniami w ruchu, które potrwają jeszcze ponad rok.W zamian kierowcy uzyskają odcinek ekspresowej trasy, której częśćwłączona zostanie do wschodniej obwodnicy Bielska-Białej.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica bielska bialej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017