Wyszukiwałeś:

obwodnica X

opola X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica opola

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Opolskie projekty drogowe

Projekt budowy obwodnicy miejscowości Biała wyniesie ponad 38 mln złotych.Zgodnie z planem realizacja projektu zakończy się w maju 2008 roku. To jużkolejne zadanie na które udało się pozyskać fundusze unijne.

 

Inicjatywy polsko-czeskie

Samorządowcy z polsko-czeskiego przygranicza chcieliby, aby w najbliższychkilku latach wybudowana została droga, która połączy czeską Opavę zopolskim Kietrzem. "Teraz trasa do Opavy liczy 60 km, po zbudowaniu drogiskróciłaby się do 20 km" - burmistrz Kietrza, Józef Matela.

 

Trwają prace nad ostatnim etapem obejścia Opola

Północna obwodnica ma być rozwiązaniem problemu komunikacyjnego miasta Opolana drodze będącej częścią III Paneuropejskiego Korytarza Transportowegoomunikacyjnej. Do zamknięcia obwodnicy w pełne obejście śródmieścia wciągu drogi 94 brakuje zaledwie 3,5 km.

 

‘Etapowa’ obwodnica Dobrodzienia zakończona

18 grudnia 2006 r. otwarto obwodnicę miejscowości Dobrodzień (woj. opolskie)w ciągu drogi krajowej nr 46. Realizacja inwestycji podzielona była na czteryzadania. Od 2003 roku kierowcy korzystają już z odcinka I etapu obwodnicy.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Obwodnica północna Opola – można jechać!

Od weekendu kierowcy jadący drogą nr 94 od strony Wrocławia w kierunkuStrzelec Opolskich mogą omijać Opole bez problemu. Do użytku oddany zostałbowiem ostatni odcinek obwodnicy północnej Opola od ul. Częstochowskiejdo ul. Strzeleckiej. Inwestycja na 3,5 kilometrowym odcinku trwała ponad rok iwyniosła ponad 58 mln zł. Teraz cała obwodnica liczy ponad 12 km.

 

Kolejna obwodnica na Opolszczyźnie

GDDKiA podpisała umowę na budowę obwodnicy m. Poborszów (woj.opolskie) w ciągu drogi krajowej nr 45 . Długość odcinka wynosi 3,1 km,natomiast wartość kontraktu 27,7 mln złotych.

 

Wołczyn doczekał się inwestycji na DK 42

Od 19 czerwca br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wraz zgminą Wołczyn (woj. opolskie) rozpoczyna od dawna oczekiwany remont DrogiKrajowej Nr 42 w Wołczynie na odcinku od przejazdu kolejowego przy ul.Kluczborskiej do Ligoty Wołczyńskiej. Koszt całej inwestycji wynosi ponad 8mln zł.

 

Opole: Hiszpanie przeanalizują obwodnicę

Opole od jakiegoś czasu dysponuje północną obwodnicą, którajednak nie spełnia wszystkich oczekiwań i nie rozwiązuje problemówkomunikacyjnych. Hiszpański Funduszu Wspierania Rozwoju pokryje kosztyzwiązane z opracowaniem nowych rozwiązań komunikacyjnych na obwodnicy

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica opola".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017