Wyszukiwałeś:

obwodnica X

siewierza X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica siewierza

Spróbuj też wyszukać: dtś do zabrza

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Skanska wybuduje obwodnicę Siewierza

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowędotyczącą budowy obwodnicy Siewierza w ciągu drogi krajowej nr 78. W ramachkontraktu firma Skanska zbuduje 5,7 km dwujezdniową drogę. Koszt tejinwestycji to 225 mln zł.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Powstaje obwodnica Siewierza

Powstaje obwodnica Siewierza (woj. śląskie), która ma ogromne znaczeniedla ruchu tranzytowego przebiegającego przez miasto drogą krajową nr 1(Częstochowa – Bielsko-Biała) i drogą krajową nr 78 (Gliwice –Tarnowskie Góry – Kielce).

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica siewierza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017