Wyszukiwałeś:

obwodnica X

warszawy X

. Znaleziono 779 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica warszawy

Spróbuj też wyszukać: obwodnica warszawy S8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 779 wszystkich):

Gwarancja kredytowa dla obwodnicy Warszawy

Rząd podjął decyzję o udzieleniu gwarancji na spłatę kredytu EuropejskiemuBankowi Inwestycyjnemu zaciągniętego na budowę obwodnicy Warszawy. Pozwoli tona częściowe sfinansowanie inwestycji „Obwodnica WarszawyProjekt TEN”.

 

Będą kolejne odcinki obwodnicy Warszawy

GDDKiA projektuje kolejne odcinki obwodnicy Warszawy i stoi na stanowisku, żedecyzja środowiskowa na podstawie, której przygotowuje prace, jestostateczna.

 

Wielu chetnych do budowy Płd. Obwodnicy Warszawy

23 firmy i konsorcja chcą budować ponad 18 kilometrowy odcinek PołudniowejObwodnicy Warszawy od węzła Puławska do węzła Lubelska. Prace powinnyruszyć w przyszłym roku.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - są pierwsze oferty

GDDKiA otworzyło już oferty w przetargu na budowę pierwszego fragmentuPołudniowej Obwodnicy Warszawy na odcinku od węzła Puławska do węzłaLubelska. Najtańsza wynosi 757,64 mln zł, a najdroższa - 1,24 mld zł przykosztorysie opiewającym na 1,77 mld zł.

 

Chętni na kolejny odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy

Warszawski oddział GDDKiA otworzył oferty na kolejny odcinek PołudniowejObwodnicy Warszawy. Do wybudowania odcinka tej drogi o długości 7,45 km odWału Miedzeszyńskiego do węzła Lubelska zgłosiły się trzy firmy.

 

Dziesięciu chętnych na kolejny odcinek obwodnicy Warszawy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostad otworzyła oferty na budowękolejnego, trzeciego, fragmentu Południowej Obwodnicy Warszawy -najkrótszego, ale zarazem najbardziej skomplikowanego, bo obejmującegobudowę tunelu pod Ursynowem.

 

Znamy wykonawców Południowej Obwodnicy Warszawy

GDDKiA wybrała firmy, które zaprojektują i wybudują PołudniowąObwodnicę Warszawy na ponad 18-kilometrowym odcinku od węzła Puławska dowęzła Lubelska. Cała trasa, podzielona na trzy zadania, będzie kosztować2,5 mld zł.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - stanowisko GDDKiA

Wybór wykonawców Południowej Obwodnicy Warszawy - firm Astaldi,G?lermak i Warbud - wywołał sporo pytań i odwołań. Dziś przedstawiamyoświadczenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w tejsprawie.

 

Są pieniądze na S5 i południową obwodnicę Warszawy

800 mln euro kredytu na sfinansowanie dwóch inwestycji drogowych - drogiekspresowej S5 oraz południowej obwodnicy Warszawy - od Europejskiego BankuInwestycyjnego otrzymał Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Południowa obwodnica Warszawy - jest decyzja!

Już niedługo mieszkańcy południowej Warszawy pojadą nową obwodnicą. Sąddał zielone światło na budowę Południowej Obwodnicy Warszawy. GDDKiA możepodpisywać umowę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica warszawy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017