Wyszukiwałeś:

obwodnica X

warszawy X

. Znaleziono 135 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica warszawy

Spróbuj też wyszukać: obwodnica warszawy S8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 135 wszystkich):

Czarny scenariusz dla Warszawy

Warszawa 2025 rok: korki a nawet zablokowane ulice, około 750 tys. autdziennie, gigantyczne ilości spalin i hałas - komunikacyjna apokalipsa?Prawie, to wizja Warszawy bez obwodnicy. Już dzisiaj straty czasu z powoduniewydolnego układu komunikacyjnego szacuje się na co najmniej 500 tys. godzindziennie w skali całej Warszawy.

 

Autostrada A-2 - południową obwodnicą Warszawy

Autostrada A2 będzie stanowić odcinek obwodnicy Warszawy i pobiegnie z jejpołudniowej strony. W najbliższym czasie sektor transportu rozpocznie wszelkiekonieczne analizy dotyczące planowanego przebiegu trasy A2 - poinformował p.o.prezydenta Kazimierz Marcinkiewicz.

 

Powstanie obwodnica warszawskiej Pragi

Obwodnica warszawskiej Pragi czyli blisko siedmiokilometrowa trasa z Bródna naGrochów ma powstać w 2012 roku. Zapadła decyzja: za dwa lata ruszy budowajednej z największych inwestycji komunikacyjnych stolicy.

 

Awantura o Wsch. Obwodnicę Warszawy

Którędy przejdzie wschodnia obwodnica Warszawy? GDDKiA opowiada się zaprzebiegiem przez Wesołą z odgięciem w kierunku Sulejówka,wojewódzki inspektorat sanitarny też widzi trasę w Wesołej, ale wwariancie planowanym od 20 lat. Z kolei Ministerstwo Środowiska proponujepoprowadzić trasę przez Halinów. W obu gminach Halinów i Wesołapowstały komitety protestacyjne.

 

Wschodnia obwodnica Warszawy przez Wesołą

Wschodnia Obwodnica Warszawy pobiegnie przez Wesołą – taki wariantwskazała minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka. Ostateczną decyzjęw sprawie obwodnicy podejmie wojewoda mazowiecki.

 

"Zielone światło" dla Wschodniej Obwodnicy Warszawy

W piątek 19 października Wojewoda Mazowiecki Jacek Sasin podpisał decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach zgody na budowę Wschodniej Obwodnicy Warszawyna odcinku od węzła Marki do węzła Lubelska.

 

Warszawa: Południowa Obwodnica coraz bliżej

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim miała miejsce rozprawaadministracyjna, która dotyczyła wydania pozwolenia na budowę drogiekspresowej S2 (Południowa Obwodnica Warszawy) i drogi ekspresowej S79. Tokolejny krok przybliżający realizację inwestycji.

 

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

Gwarancja kredytowa dla obwodnicy Warszawy

Rząd podjął decyzję o udzieleniu gwarancji na spłatę kredytu EuropejskiemuBankowi Inwestycyjnemu zaciągniętego na budowę obwodnicy Warszawy. Pozwoli tona częściowe sfinansowanie inwestycji „Obwodnica WarszawyProjekt TEN”.

 

Wyścig z czasem południowej obwodnicy Warszawy

Pojawiła się szansa, że przed mistrzostwami Europy pojedziemy kluczowymodcinkiem południowej obwodnicy Warszawy – drogą ekspresową S2. Chodzi o dziesięciokilometrowy odcinek trasy ekspresowej, która mapołączyć prowadzącą z Łodzi autostradę A2 z lotniskiem na Okęciu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica warszawy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017