Wyszukiwałeś:

obwodnice X

drogi X

krajowe X

droga X

krajowa X

dofinansowanie X

ue X

obwodnica X

lezajska X

. Znaleziono 3 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnice drogi krajowe droga krajowa dofinansowanie z ue obwodnica lezajska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

I etap obwodnicy Leżajska za ponad 36 mln zł

Ponad 36,5 mln zł będzie kosztować budowa przeszło 4-km odcinka obwodnicyLeżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Będzie to pierwszy etap budowyobwodnicy tej miejscowości.

 

Obwodnica Leżajska już w budowie

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty 12 września 2011r. rozpoczęto budowę Ietapu obwodnicy Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Wartość kontraktu naprace budowlane to ponad 36,5 mln zł. W ramach inwestycji powstanie I etapdrogi obwodowej o długości 4,1 km (klasy technicznej GP) jednojezdniowej,dwupasowej. Termin realizacji 18 miesięcy od daty podpisania umowy. Wydarzeniezostało połączone z oddaniem do ruchu łącznika przyszłej obwodnicy,zrealizowanego przez Gminę Miasto Leżajsk.

 

Wyłoniono wykonawcę II etapu obwodnicy Leżajska

Konsorcjum firm z Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjnych„POL-AQUA” S.A. jako liderem i DRAGADOS S.A. z Hiszpanii jakopartnerem wyceniło na ponad 66,5 mln zł budowę II etapu obwodnicy Leżajska wciągu drogi krajowej nr 77. Jest to najkorzystniejsza oferta z 10 jakiewpłynęły w postępowaniu przetargowym prowadzonym przez rzeszowski oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Kryterium wyboruWykonawcy była cena.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnice drogi krajowe droga krajowa dofinansowanie z ue obwodnica lezajska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018