Wyszukiwałeś:

odcinek X

A1 X

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odcinek A1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Kto zbuduje A1 Grudziądz – Toruń?

„Zostało wydane zawiadomienie o wszczęciu z urzędu postępowaniaadministracyjnego w przedmiocie stwierdzenia wygaśnięcia decyzji dotyczącejkoncesji udzielonej Gdańsk Transport Company S.A. na budowę i eksploatacjęautostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk – Toruń – informujeMinisterstwo Transportu.

 

Za dwa lata A1 Sośnica – Bełk

Dwa lata potrwa budowa autostrady A1 na odcinku Sośnica-Bełk. Prace owartości 213,5 mln Euro wykona firma J&P – Avax S.A., którazłożyła najniższą ofertę.

 

Szansa na kolejny odcinek A1

Wkrótce może ruszyć budowa na kolejnym odcinku autostrady A1. GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprosiła siedmiu oferentówdo udziału w postępowaniu przetargowym na budowę autostrady A1 na odcinkuŚwierklany – Gorzyczki.

 

570 km A1 za 3 lata?

Minister transportu podtrzymał swoją deklarację, że autostrada A1 na całejdługości – od Gdańska do Granicy z Czechami – zostaniezrealizowana do końca 2010 roku. Mówimy tu o wybudowaniu 570 kmautostrady w czasie 3 lat - powiedział Jerzy Polaczek.

 

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Wystartuje kolejny odcinek A1

Podpisano umowę na budowę kolejnego, szóstego już odcinka autostradyA-1 (odcinek Piekary Śląskie - Maciejów). Wartość kontraktu opiewa nablisko 1,3 mld złotych. Około 20 kilometrowy odcinek ma być gotowy pod koniec2011 roku.

 

Jest umowa na ostatni odcinek A1 na Śląsku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Katowicachpodpisała umowę z konsorcjum Budimex Dromex SA oraz Mostostal Warszawa SA nabudowę 16 km odcinka autostrady A1 na odcinku Piekary Śląskie - Pyrzowice.Wartość kontraktu to 1,8 mld złotych.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

GDDKiA zbuduje A1 Stryków – Pyrzowice

Autostrada A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice będzie budowana w systemietradycyjnym przez GDDKiA. Konsorcjum Autostrada Południe SA do 22 stycznia 2010roku nie zapewniło finansowania tego projektu, do czego zobowiązało się wumowie koncesyjnej z 22 stycznia 2009 roku co automatycznie oznacza, żestraciło możliwość budowy i eksploatacji tego odcinka autostrady A1. - A1 od Strykowa do Pyrzowic będzie budowana w systemie tradycyjnym przezGeneralną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zobowiązujesię, że zrobi wszystko, aby autostrada A1 Stryków - Pyrzowice zostałaudostępniona kierowcom przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2012 roku– informuje GDDKiA.

 

Autostrada A1 Stryków - Pyrzowice do poprawki

Okazuje się, że projekt budowlany dla 180-kilometrowego odcinka autostrady A1Stryków – Pyrzowice, zleconego projektantom przez AutostradęPołudnie SA wymaga istotnych zmian. Przypomnijmy, po tym jak AutostradziePołudnie nie udało się zapewnić finansowania inwestycji, odcinek A1 doPyrzowic będzie budowany w systemie tradycyjnym przez GDDKiA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "odcinek A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017