Wyszukiwałeś:

odcinek X

A1 X

. Znaleziono 845 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odcinek A1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 845 wszystkich):

Przyspiesza tempo prac na śląskim odcinku A1

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to już w połowie bieżącego roku całyśląski odcinek autostrady A1 od Pyrzowic do granicy z Czechami będzie wbudowie. W tej chwili na kilku fragmentach prowadzone są już zaawansowaneprace budowlane. Na pozostałych odcinkach roboty mają się wkrótcerozpocząć.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

GDDKiA zrywa kontrakt na budowę autostrady A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od kontraktu„Budowa autostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bezwęzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach”podpisanego 18 października 2007 roku z konsorcjum Alpine Bau GmbH. Obecniestan zaawansowanie prac budowlanych na tym odcinku A1 powinien sięgać 85proc., a wynosi jedynie 50 proc. Pełną winę za rozwiązanie kontraktu iczasowe wstrzymanie prac ponosi wykonawca robót – poinformowałaGDDKiA. Drogowcy zapewniają jednak, że przedmiotowy odcinek autostrady A1będzie gotowy przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012roku.

 

A1 Stryków - Tuszyn w 2013

Ponad miliard złotych pochłonie projekt i budowa autostrady A1 na odcinkuStryków –Tuszyn. GDDKiA wybrała już projektantów orazfirmy, które zbudują i będą nadzorować prace na 40 kilometrowymodcinku autostrady A1. Umowa z wykonawcą projektu i prac budowlanych zostaniepodpisana w styczniu. Nowym odcinkiem A1 pojedziemy nie wcześniej niż wdrugiej połowie 2013 roku.

 

14 października otwarcie A1 do Torunia

Wkrótce otwarcie autostrady A1 na odcinku od Nowych Marz do Torunia.Wielkie otwarcie całego ponad 60 kilometrowego odcinka autostrady A1 z NowychMarz do Torunia zaplanowano na 14 października w godzinach wieczornych. Po oddaniu tego odcinka  kierowcy będą mieli do dyspozycji już ponad 150km autostrady z Gdańska do Torunia.

 

Szerokiej drogi na gliwickiej A1

Dzisiaj, tj. 30 września 2011 roku w godzinach wieczornych zostanie otwarty dlaruchu ponad 6 kilometrowy odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica.Stanowi on część obwodnicy Gliwic. Teraz przejezdna będzie całaautostradowa obwodnica Gliwic (utworzona przez autostrady A1 i A4 oraz DrogęKrajową nr 88 – tzw. starą autostradę).

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Autostrada A1 coraz dłuższa

Kolejny odcinek autostrady A1 zostanie udostępniony kierowcom w najbliższyweekend (tj. 10 listopada). Nowa trasa o długości 84 kilometrówpołączy Łódź z Włocławkiem. Jednak autostradą A1 bezpośrednio zTrójmiasta do Łodzi będziemy mogli przejechać dopiero za rok. GDDKiApo wypowiedzeniu umowy ogłosiła nowy przetarg na budowę trzechodcinków między Toruniem a Kowalem. Poczekamy na nie rok. Wcześniej, bojeszcze w tym roku, powinniśmy skorzystać z „niekompletnego”odcinka A1 Świerklany – Gorzyczki prowadzącego do południowej granicy.

 

Coraz dłuższa autostrada A1

Od maja kierowcy mogą korzystać z ostatniego brakującego odcinka autostradyA1 w województwie kujawsko-pomorskim. Udostępnienie 19-km odcinka odWłocławka do Kowala daje możliwość podróżowania autostradąbezpośrednio z Gdańska do Łodzi. Lada dzień pod koła powinien trafićdługo oczekiwany odcinek A1 w okolicach Mszany na południu Polski. Dorealizacji zostanie jeszcze wschodnia obwodnica Łodzi i fragment A1 z Tuszynaprzez Częstochowę do Pyrzowic. 

 

Trzynaście ofert na kolejny odcinek A1

W katowickim oddziale GDDKiA otwarte zostały oferty na budowę kolejnegoodcinka A1 w województwie śląskim. Na wybudowanie liczącego niecałe 5km fragmentu A1 pomiędzy węzłami Blachownia i Zawodzie zgłosiło siętrzynaście firm i konsorcjów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "odcinek A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017