Wyszukiwałeś:

odcinek X

6 X

. Znaleziono 711 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odcinek 6

Spróbuj też wyszukać: piąte koło

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 711 wszystkich):

Odcinek po odcinku

Rusza kolejny etap budowy obwodnicy miasta Rybnika. 11 sierpnia władze miastapodpisały z firmą Polimex Mostostal Siedlce kontrakt na realizację tejinwestycji. Wartość prac wyniesie ponad 6,8 mln zł.

 

Nowe przetargi na „ekspresówki”

W ostatnich dniach GDDKiA ogłosiła przetargi na budowę odcinków drogiekspresowej S8 i S7. GDDKiA podpisała również umowę na zarządzanie inadzór dla projektu budowy drogi ekspresowej S5 Poznań-Wrocław, odcinekKaczkowo-Korzeńsko, obwodnica Bojanowa i obowdnica Rawicza.

 

"Piąte koło" - odcinek 6

Witamy w przedświątecznym odcinku tygodnika motoryzacyjnego portaluMojeauto.pl – Piąte koło. A dziś w programie między innymi: „JakPolacy podróżują na święta”, „Kolejny odcinek A1 oddanydo użytku” i „Moto-prezenty pod choinkę na ostatniąchwilę”.

 

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Przygraniczny odcinek A4 ze wsparciem

Projekt "Budowa autostrady A-4 Rzeszów - Korczowa" otrzymałdofinansowanie unijne w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko". Całkowity koszt zadania wyniesie ponad 4,75 mld złotych, akwota dofinansowania projektu wynosi przeszło miliard złotych.

 

Szerokiej drogi na gliwickiej A1

Dzisiaj, tj. 30 września 2011 roku w godzinach wieczornych zostanie otwarty dlaruchu ponad 6 kilometrowy odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica.Stanowi on część obwodnicy Gliwic. Teraz przejezdna będzie całaautostradowa obwodnica Gliwic (utworzona przez autostrady A1 i A4 oraz DrogęKrajową nr 88 – tzw. starą autostradę).

 

A2 - największy projekt autostradowy

1 grudnia, tuż po północy, Autostrada Wielkopolska II (AWSA) oddała dopublicznego użytku odcinek autostrady A2 Nowy Tomyśl – Świecko. 11 mlnton materiałów, 9 mln godzin, 2,5 tysiąca pracowników i rekord wprzedterminowej realizacji budowy autostrady w Polsce. To największy projektinfrastrukturalny w Polsce i jeden z największych w Europie zrealizowany na takdługim odcinku o dł. ponad 105 km przez jednego wykonawcę w nawierzchnibetonowej. Oddawany do użytku odcinek o długości 105.6 km został wybudowanyw ciągu 866 dni za łączna kwotę prawie 6 mld zł (1,3 mld euro). Inwestycjazostała zrealizowana w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, stając sięflagowym projektem programu.

 

Budują S8

Wreszcie  cały odcinek ekspresowej trasy S8 Wrocław- Łódź jest wbudowie. Pierwsze plany zakładały, że jeszcze przed Euro 2012 pojedziemyekspresowo z Wrocławia do Warszawy. Dzisiaj drogowcy walczą, by w 2012 rokuudało się oddać odcinek z Wrocławia do Oleśnicy. Na pozostałe odcinki wwojewództwie dolnośląskim, wielkopolskim i łódzkim dopiero wdrugiej połowie ubiegłego roku rozstrzygnieto przetargi. Wykonawcy jużprzystapili do prac. Budowa powinna zakończyć się w 2013 - 2014 roku.

 

Kolejny odcinek S3 otwarty!

40-kilometrowy odcinek drogi S3 Gorzów Wielkopolski–Międzyrzecztrafił dziś, dokładnie w samo południe, pod koła kierowców. Budowatego odcinka S3 trwała od lipca 2011 roku i kosztowała ponad 760milionów złotych.

 

Zmiany na DK nr 6 w Koszalinie

Od 7 sierpnia kierowcy poruszający się drogą krajową nr 6 w Koszalinie wciągu ul. Gdańskiej (na wjeździe do Koszalina od strony Gdańska) powinnispodziewać się czasowych utrudnień w ruchu drogowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "odcinek 6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018