Wyszukiwałeś:

odcinek

. Znaleziono 919 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odcinek

Spróbuj też wyszukać: odcinek 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 919 wszystkich):

Najdroższy odcinek A-4

Pod koniec stycznia 2005 r zakończony został jeden z najtrudniejszych inajdroższych etapów w budowie autostrady A-4. Oddany do użytkowania odcinekA-4 Chorzów Batory - Gliwice Sośnica liczy około 16 km.

 

Inwestycje drogowe w Lubuskim

W najbliższych latach w województwie Lubuskim będą prowadzone liczneinwestycje drogowe. Powstaną m.in. nowe obwodnice, lubuski odcinek drogiekspresowej S3 i autostrady A-2.

 

Odcinek DW 401 po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował, że 12grudnia bieżącego roku oddano do użytku zmodernizowany, 7,5 km odcinek drogiwojewódzkiej nr 401 z Przylesia do Grodków.

 

Poznań: Gotowy odcinek Głogowskiej

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu planuje jeszcze w tym tygodniuotworzyć dla kierowców zmodernizowany odcinek ulicy Głogowskiej.Użytkownicy będą mieli do dyspozycji dwie jezdnie od autostrady A-2 doStrumienia Junikowskiego.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Otwarto kolejny odcinek S7

Oddano do użytku kolejny odcinek drogi ekspresowej S7. Przebudowa ruchliwejdrogi krajowej nr 7 do parametrów trasy ekspresowej na odcinku blisko 16km kosztowała ponad 456 mln zł. Do 2012 roku ekspresowa siódemka mapołączyć Kraków, Warszawę i Gdańsk.

 

Kielce: Odcinek DK 73 już gotowy

Od 4 grudnia bieżącego roku kierowcy mogą już korzystać z dwujezdniowegoodcinka drogi krajowej nr 73 od granicy Kielc do Wiśniówki. Blisko 3 kmfragment to pierwszy oddany do użytku odcinek drogi wybudowanej w ramachpowstającego węzła Kielce Północ.

 

Kolejny odcinek obwodnicy Gliwic

W zeszłym roku przekazano do użytku pierwszy odcinek  zachodniejobwodnicy Gliwic. Trasa prowadzi od węzła na DK nr 88 (obok Centrum HandlowegoARENA) – poprzez ul. Okulickiego – do skrzyżowania z ul.Sowińskiego.  Teraz trwają przygotowania do realizacji kolejnej częścitrasy od ul. Sowińskiego do ul. Daszyńskiego.  Inwestycja ma zakończyćsię w 2011 roku.

 

Wystartuje kolejny odcinek A1

Podpisano umowę na budowę kolejnego, szóstego już odcinka autostradyA-1 (odcinek Piekary Śląskie - Maciejów). Wartość kontraktu opiewa nablisko 1,3 mld złotych. Około 20 kilometrowy odcinek ma być gotowy pod koniec2011 roku.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017