Wyszukiwałeś:

odejscie

. Znaleziono 302 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odejscie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 302 wszystkich):

Gliwice: Pracownicy wybrali odprawy

Jak informują związki zawodowe działające przy gliwickim zakładzie GeneralMotors Manufacturing Poland, ponad setka pracowników skorzystała zmożliwości dobrowolnego odejścia z pracy. Tym, którzy się zdecydowalina taki krok, przysługiwała odprawa.

 

F1: Mosley musi odejść. On sam nie ma zamiaru

Max Mosley jest jednym z ojców kryzysu w Formule 1. Jego odejście zestanowiska szefa FIA może załagodzić konflikt.

 

Zwolnienia w poznańskim MAN-ie

W poznańskim zakładzie MAN-a nastąpiła redukcja zatrudnienia. W sumie zfirmy odeszło 162 osoby.

 

F1: Efekt domina dotknie zespół Kubicy?

Płacz i zgrzytanie zębów - tak można opisać reakcję zespołu Toyotana fatalną wiadomość z centrali. Podobnie jak wcześniej bossowie Hondy iBMW, tak teraz zarząd Toyoty z dnia na dzień postanowił wycofać się zFormuły 1. Sceptycy twierdzą, że odejście Japończyków możeskłonić do tego samego szefów koncernu Renault.

 

Formuła 1 nie chce stracić Renault

Zatrważające wieści jakoby szefowie Renault zamierzali wycofać swójteam z Formuły 1 nie robią wrażenia ani na Robercie Kubicy, ani na jegomenedżerze - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Odeszli z F1, teraz może spotkać ich kara

Nagłe odejście Toyoty doprowadziło do kolejnej, poważnej destabilizacji wświecie F1 i dla Japończyków może mieć poważne konsekwencje.

 

F1: Jutro poznamy nowego właściciela Renault

Prezes Renault Carlos Ghosn w środę ogłosi nowego, większościowegoudziałowca zespołu Renault w F1. Co zrobi Robert Kubica, zostanie czyodejdzie?

 

Ferrari odejdzie jeśli Formuła 1 się nie zmieni

Szef Ferrari Luca di Montezemolo przestrzega, że jeśli Formuła 1 nie uporasię z problemami i nie zmieni się odpowiednio, to w 2012 roku Ferrari możeodejść z Formuły 1.

 

Zwolnienia w ArcelorMittal Poland

W hutach należących do ArcelorMittal Poland planowane są kolejne redukcjezatrudnienia. - Nie znajdujemy żadnego merytorycznego uzasadnienia dla takdużej redukcji zatrudnienia. Nasze huty nie mogą sobie pozwolić na odejściakolejnych pracowników, bo zagrozi to procesowi produkcji orazbezpieczeństwu załogi - uważa Jerzy Goiński przewodniczącyMiędzyzakładowej Organizacji Związkowej ArcelorMittal Poland OddziałDąbrowa Górnicza

 

Wątek na forum: Mankamenty VENGI 1.6 DOHC 125km

Mam venge od 9 miesięcy. Przebieg lekko ponad 10k km. Mankamenty, które zauważyłem to słabe podnośniki tylnej klapy - przy mrozach podnosi się tylko do połowy i stoi (porażka). Lekkie ale bez przesady - trzeszczenia kokpitu. Ponadto lekko wygórowane zużycie PB - nie dziwi mnie spalanie w mieście ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017