Wyszukiwałeś:

odszkodowanie

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odszkodowanie

Spróbuj też wyszukać: volkswagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Innowacje Continental

Continental wprowadza kolejną innowację w ramach serwisu pomocy dlakierowców pojazdów ciężarowych. 'Zwrot pieniędzy dlaklientów' w przypadku, gdy serwis nie wykonana naprawy awarii opony wzaplanowanym czasie - nowa oferta ContiBreakdownService.

 

Nowe procedury nabywania gruntów pod inwestycje drogowe

Prezydent podpisał ustawę o szczególnych zasadach przygotowania i realizacjiinwestycji w zakresie dróg krajowych. Nowe regulacje zmieniają procedurynabywania nieruchomości pod inwestycje drogowe.

 

"Solidarność" przeciwko ministrowi transportu

Sekcja krajowa drogownictwa "Solidarności" jest zaniepokojonadziałaniami ministra transportu Jerzego Polaczka, zmierzającymi do odbiorukoncesji na budowę pierwszych odcinków autostrady A-1 Gdansk TransportCompany. Ich zdaniem ewentualne odszkodowanie dla GTC od Skarbu Państwawyniesie ok. 370 mln euro.

 

Odszkodowania z VAT-em

Sąd Najwyższy w uchwale z 17 maja br. stwierdził jednoznacznie, żeodszkodowanie za naprawę auta z tytułu ubezpieczenia OC ma obejmować takżepodatek VAT. To dobra wiadomość dla właścicieli aut, którzynaprawiali lub będą naprawiać swój samochód w ramach OC metodąkosztorysową.

 

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Ruszyły wykupy działek pod A4

Małopolski Urząd Wojewódzki poinformował o rozpoczęciu wykupugruntów przeznaczonych pod budowę autostrady A4 na odcinku Szarów– Tarnów. Właściciel, który dobrowolnie wydanieruchomość do 12 marca, otrzyma wyższe odszkodowanie.

 

Naprawa szkód na podstawie faktur?

Po raz kolejny problematyka dokumentowania naprawy szkody fakturami trafia doSejmu. Za zmianą systemu likwidacji szkód komunikacyjnych opowiadająsię głównie przedstawiciele organizacji skupiających warsztatysamochodowe, także te autoryzowane, z kolei za odrzuceniem tych propozycji jestbranża ubezpieczeniowa.

 

F1: Briatore będzie walczył z wyrokiem

Flavio Briatore zamierza starać się o odszkodowanie po surowym wyrokuŚwiatowej Rady Sportów Motorowych. Sprawa znajdzie swój dalszyciąg w sądzie.

 

Czy będzie łatwiejsza likwidacja szkód komunikacyjnych?

Likwidacja szkody, nawet tej nie z własnej winy, rzadko kiedy dobrze kojarzysię większości ubezpieczonym. Długie i skomplikowane procedury, wysokiekoszty procesu likwidacji to najczęściej słyszane zarzuty. Jest jednakszansa, że będzie lepiej. Ma to sprawić system bezpośredniej likwidacjiszkód komunikacyjnych z OC.

 

Kary dla ubezpieczycieli za opieszałość

Komisja Nadzoru Finansowego ukarała w dniu wczorajszym pierwsze w tym rokutowarzystwa ubezpieczeniowa, które zwlekały z wypłatą należnychodszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017