Wyszukiwałeś:

odszkodowanie

. Znaleziono 397 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odszkodowanie

Spróbuj też wyszukać: volkswagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 397 wszystkich):

Odszkodowanie w 30 dni od zawiadomienia

Odszkodowanie powinno zostać wypłacone w ciągu 30 dni od zawiadomienia owypadku, a w przypadku rozwiązania umowy mamy prawo do zwrotu nadpłaconejskładki. To podstawowe prawa ubezpieczonych, o których zapominają...sami ubezpieczyciele, a o których po raz kolejny przypomina Prezes UOKiK.

 

Problemy z odszkodowaniem

Posiadanie opłaconej polisy ubezpieczeniowej naszego samochodu tylko pozorniegwarantuje nam otrzymanie odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody. Jestwiele kwestii, o których powinniśmy, a właściwie musimy pamiętać,żebyśmy nie zostali niemiło zaskoczeni oczekując na pieniądze odtowarzystwa ubezpieczeniowego.

 

Średnio 13 tys. zł odszkodowania

Średnie odszkodowanie wypłacane w Polsce za nieubezpieczonego lubniezidentyfikowanego sprawcę wypadku przekroczyło w ubiegłym roku 13 tys. złi jest prawie trzykrotnie wyższe niż świadczenie z komunikacyjnego OCwypłacane przez firmy ubezpieczeniowe. Powód? Ogromny udziałszkód osobowych (ponad 80 proc.) w świadczeniach za wypadki spowodowaneprzez sprawców bez polisy OC i tych, którzy zbiegli z miejscakolizji.

 

Szybsze odszkodowanie ? kiedy i jak?

Uszkodzone auto w wyniku kolizji wiąże się z wieloma problemami, nawet jeślijesteśmy ubezpieczeni. W wielu sytuacjach kluczowa może okazać siękonieczność uzyskania szybkiego odszkodowania. A to na pokrycie kosztównaprawy, a to na sfinansowanie kupna nowego auta. Jak długo zatem trzebaczekać na wypłatę należnej sumy? I w jaki sposób możnapróbować skrócić ten okres?

 

Stać Cię na 500 tys. odszkodowania?

Wśród sankcji, jakie mogą nam się przytrafić za jazdę bez ważnegoubezpieczenia OC, jest wypłata odszkodowania z własnej kieszeni zaspowodowanie wypadku. Najwyższe regresy, jakie obecnie są prowadzone,sięgają kilkuset tysięcy złotych. Może więc nie warto kombinować zpłaceniem OC?

 

Prawie 4,5 miliarda złotych odszkodowań

W pierwszej połowie roku firmy ubezpieczeniowe wypłaciły łącznie 4,44 mldzł odszkodowań z tytułu ubezpieczeń OC pojazdów mechanicznych orazautocasco.

 

Chcemy wyższych odszkodowań, ale bez wyższych składek

Polscy kierowcy chcą wyższych odszkodowań dla ofiar wypadkówdrogowych. Jednocześnie jednak niewielka ich część byłaby skłonna za towięcej zapłacić, godząc się na wyższą składkę komunikacyjnego OC.

 

Sprawca wypadku nieznany - co z odszkodowaniem?

Drobne stłuczki, kolizje czy wreszcie najpoważniejsze w skutkach wypadkidrogowe zwykle powodują mniejsze lub większe uszkodzenia samochodu, a takżeobrażenia na ciele. Pół biedy, gdy znany jest ich sprawca. Co jednak wprzypadku, gdy winowajca nie jest znany? Czy mamy wówczas szanse naodszkodowanie?

 

Bezpośrednia likwidacja szkód - szybsze odszkodowanie, ale drożej

Od kwietnia pierwsze zakłady ubezpieczeniowe na terenie naszego kraju oferująsystem bezpośredniej likwidacji szkód. To dobra wiadomość dlakierowców, którzy szybciej będa otrzymywać odszkodowania.Możemy za to jednak więcej zapłacić.

 

Polacy domagają się odszkodowań od Volkswagena

Kierowcy, którzy jeżdżą samochodami z felernymi silnikami Diesla zkoncernu VW, mają prawo do odszkodowań. Sprawa dotyczy ok. 100 tys.kierowców, jeżdżących w naszym kraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017