Wyszukiwałeś:

oferty

. Znaleziono 1183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oferty

Spróbuj też wyszukać: oferty dealerów hyundai matrix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1183 wszystkich):

Szczecin - mocna strona oferty dla Toyoty

Z zamiarem budowy zupełnie nowej fabryki w niemieckich nowych landach nosi sięjapoński koncern Toyota. Co ciekawe, okazuje się, że to Szczecin może staćsię najsilniejszym elementem kompleksowej oferty inwestycyjnej dla sąsiedniegolandu. Według uzyskanych przez niemieckich samorządowców informacji, wfabryce produkowane mają być samochody marki Lexus - brandu Toyoty dlaklientów z tzw. wyższej półki.

 

Polskie drogi coraz droższe

Ostatnio unieważniono przetarg na budowę obwodnicy Biecza. To już kolejnyprzetarg na budowę polskich dróg, który został unieważniony jak twierdziGDDKiA z powodu znacznie zawyżonej oferty. Firmy budowlane twierdzą zaś, żeurząd w kosztorysach nie uwzględnia ostatnich podwyżek cen materiałów iwzrostu płac.

 

Nie będzie wyższej oferty dla Scanii

MAN, producent pojazdów użytkowych, nie zamierza podnosić oferty na wykupszwedzkiej marki Scania. Niemiecka firma w pokerowej grze o wykup pakietu akcjiScanii stawia coraz twardsze warunki.

 

Kolejny przetarg na obwodnicę Biecza

Po raz kolejny otwarto oferty na budowę obwodnicy Biecza w ciągu drogikrajowej nr 28. Jest to kolejny przetarg na budowę tej drogi, poprzedni GDDKiAunieważniła z powodu znacznie zawyżonej oferty. Wcześniej inwestor (GDDKiA)bazując na kosztorysie sprzed trzech lat proponował kwotę około 50 mln zł.

 

Wysokie oferty na przebudowę S7 Grójec - Białobrzegi, drogi ekspresowe

Otwarto oferty w przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinkuGrójec-Białobrzegi. Długość odcinka to 17 km, a kwota jaką GDDKiAzamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji wynosi 460 mln złotych.Tymczasem najniższa ze złożonych ofert wynosi ponad 494 mln zł. To jużtrzecia próba wyłonienia wykonawcy prac.

 

Warszawa: Otwarto oferty cenowe na Most Północny

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu, udało się w końcu otworzyć ofertycenowe w przetargu na budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Złożyło je ośmiu potencjalnych wykonawców. Firmy liczą sobie zarealizację inwestycji od ponad 977 mln zł do blisko 1,5 mld zł.

 

Protest na A2 bezzasadny

Konsorcjum firm NDI/SB Granit, które startowało w przetargach na projekti budowę autostrady A2, ale złożyło oferty znacznie droższe odnajtańszych, chce unieważnienia postępowań przetargowych. Protest jestjednak, jak podaje GDDKiA, bezzasadny, opiera się bowiem na nieobowiązującychjuż przepisach prawa zamówień publicznych.

 

Atrakcyjne oferty na A4 Szarów – Brzesko

Otwarto oferty złożone w II etapie przetargu na budowę autostrady A4pomiędzy Szarowem a Brzeskiem. Autostradę na tym odcinku chce budować siedempodmiotów. Najniższa zaproponowana cena - 778,9 mln zł - jestzdecydowanie niższa niż zakładał kosztorys inwestorski, któryopiewał na prawie 1,5 mld zł. Jeśli cała procedura przebiegnie bezzakłóceń, to budowa autostrady mogłaby się rozpocząć jeszcze w tymroku. A4 do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Oferty na ostatni już odcinek A4 do Tarnowa

GDDKiA w Krakowie otworzyła oferty w przetargu na budowę blisko 21 km odcinkaautostrady A4 Brzesko-Wiechosławice. Jest to jeden z trzech odcinków naprojektowanej trasie autostrady A4 Szarów-Tarnów. Są sporeszanse, że jeszcze w tym roku zostaną podpisane umowy na wszystkie odcinki. A4do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Otwarto oferty na budowę autostradowej obwodnicy Rzeszowa

Znamy już oferty cenowe w przetargu na budowę odcinka autostrady A4 od W.Rzeszów Centralny do W. Rzeszów Wschód. Ten prawie7-kilometrowy odcinek stanowi część północnej obwodnicy Rzeszowa.Rozpiętość cen zaproponowanych przez oferentów jest olbrzymia –od prawie 392 mln zł do ponad 684 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017