Wyszukiwałeś:

oferty

. Znaleziono 4748 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oferty

Spróbuj też wyszukać: oferty dealerów hyundai matrix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4748 wszystkich):

Nie będzie wyższej oferty dla Scanii

MAN, producent pojazdów użytkowych, nie zamierza podnosić oferty na wykupszwedzkiej marki Scania. Niemiecka firma w pokerowej grze o wykup pakietu akcjiScanii stawia coraz twardsze warunki.

 

Ruszyły prace nad ofertą dla Toyoty

Szczecin dynamicznie rozpoczął współpracę z niemieckimi samorządami przyprzygotowaniu oferty inwestycyjnej dla japońskiego koncernu Toyota. Koncernplanuje zainwestować w fabrykę, gdzie produkowane będą samochody marki Lexus- brandu Toyoty.

 

Toruński most przez Wisłę - otwarto oferty

Otwarto oferty na generalnego wykonawcę nowego toruńskiego mostu przezWisłę. O kontrakt na budowę nowego toruńskiego mostu drogowego wraz zdrogami dojazdowymi stara się 9 wykonawców, a wśród nich znanefirmy z kraju i z całego świata. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu planujepodpisać umowę we wrześniu. Jest to jednak termin optymistyczny,zakładający brak odwołań i protestów.

 

S7 Radom - granica woj. mazowieckiego: oferty otwarte

Otwarto oferty dla inwestycji polegającej na budowie drogi ekspresowej S7 naodcinku od końca obwodnicy Radomia do granicy województwa mazowieckiego.Budową około 22 km odcinka zainteresowanych jest 12 potencjalnychwykonawców. Najtańsza oferta opiewa na prawie 676,7 mln zł a najwyższana blisko 902 mln zł. Planowany termin budowy drogi to styczeń 2011r –październik 2013r.

 

Ciekawa oferta Skody Octavii Tour

Skoda Auto Poland przygotowała specjalną ofertę dla klientówindywidualnych, którzy złożą zamówienie na nową Octavię Tourdo końca tego roku.

 

Znamy ceny za kolejne odcinki S8

Otwarto oferty na budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S8Syców - Kępno i Kępno - Wieruszów.

 

Kolejne odcinki S8 - znane oferty

Otwarto oferty na budowę kolejnych etapów drogi ekspresowej S8 naodcinku Walichnowy – Złoczew.

 

Oferty na dokończenie autostrady A1

Pod koniec grudnia 2012 roku zostały otwarte oferty na dokończenie budowyautostrady A1 na odcinkach: Czerniewice – Brzezie i Brzezie – Kowal.Na każdy z odcinków wpłynęły po dwie oferty konsorcjów firm.Wszystkie oferty z obu przetargów będą teraz weryfikowane - informujeGDDKiA.

 

Znamy oferty na budowę obwodnicy Nysy

Opolski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzedstawił oferty na realizację budowy obwodnicy Nysy w ciągu drógkrajowych nr 46 i 41. Do przetargu wystartowało 8 oferentów. Ofertyrozpoczynają się od ponad 307 mln zł do blisko 492 mln zł. Kosztorysinwestorski opiewał na kwotę 426 milionów złotych.

 

Są oferty na 5 kolejnych odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Bydgoski oddział GDDKiA otworzył oferty na pięć kolejnych fragmentówprzyszłej drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017