Wyszukiwałeś:

ofiar

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ofiar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Fundusze dla Krakowa

Kolejne krakowskie inwestycje uzyskały wsparcie z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport.Przebudowana będzie ul. Wielicka oraz układ komunikacyjny w rejonie RondaOfiar Katynia.

 

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

Kraków: Kolejne rondo do remontu

Jest szansa, że w 2010 roku kierowcy będą się poruszać po przebudowanym,trzypoziomowym rondzie Ofiar Katynia w Krakowie. Minister Środowiska odrzuciłskargi dotyczące decyzji środowiskowej na modernizację obiektu. Jeszcze w tymroku mogą ruszyć prace projektowe.

 

Drogi Zaufania – będzie bezpieczniej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz MinisterstwoInfrastruktury zainaugurowały kolejną edycję programu Drogi Zaufania. Wzeszłym roku dzięki tej akcji o 30 procent spadła liczba ofiar śmiertelnychna krajowej ósemce. W tym roku obejmie ona 8 dróg krajowych.

 

Jeśli nie "podatek" Religi, to co?

Już od ponad pół roku 12% wartości składek ubezpieczenia OC trafia nakonto NFZ na poczet leczenia ofiar wypadków drogowych. Według PolskiejIzby Ubezpieczeń niesprawiedliwa opłata, jaką jest „podatek”Religi, powinna zostać zastąpiona regresem ubezpieczeniowym.

 

Kraków: Rozbudują rondo Ofiar Katynia

Wojewoda małopolski wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zprzebudową ronda Ofiar Katynia w Krakowie. To ważne skrzyżowanie drógkrajowych nr 7, 79 i 94 zostanie rozbudowane do trzech poziomów.Powstanie m.in. nowa estakada i tunel.

 

Coraz bezpieczniej na drogach krajowych

Mniej ofiar śmiertelnych na drogach krajowych, w tym przede wszystkim naósemce, to efekt prowadzonego od ponad dwóch lat programu GDDKiAna rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tylko w 2007 roku liczba ofiarśmiertelnych na drodze krajowej nr 8 zmniejszyła się o 28 procent i ciąglespada.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Kraków: jest zezwolenie na przebudowę ronda Ofiar Katynia

Rosną szanse na szybką przebudowę ronda Ofiar Katynia. W środę (14października) wojewoda małopolski wydał zezwolenie na realizację inwestycjidrogowej (ZRID) dla planowanego przez miasto zadania. To ostatecznie otwieradrogę do modernizacji tego ważnego węzła drogowego w Krakowie.

 

Nowy wiadukt połączy rzeszowskie osiedla

W Rzeszowie realizowany będzie projekt połączenia ulic: Ofiar Katynia iKotuli. Projekt o wartości niemal 9 mln zł obejmujący zaprojektowanie ibudowę wiaduktu w ciągu ulicy Krakowskiej wykona Skanska. Inwestycja połączydwa duże rzeszowskie osiedla: Krakowską Południe i Baranówkę orazzapewni lepszy dojazd do centrum handlowego „Nowy Świat”. Pierwsikierowcy przejadą nowym łącznikiem już na początku grudnia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017