Wyszukiwałeś:

ogniwa X

paliwowe X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ogniwa paliwowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Honda Home Energy Station III

Na Salonie Samochodowym w Genewie Honda zaprezentuje technologię Home EnergyStation III, która wykorzystuje rozwiązania stosowane w nowatorskich układachnapędowych aut także w gospodarstwach domowych.

 

Panda Hydrogen

Już w tym roku rozpoczną się pierwsze testy wodorowej Pandy. Fiat PandaHydrogen natomiast na skalę przemysłową zostanie wprowadzony w ciągunajbliższych 15-20 lat.

 

Alternatywna Honda

Pomimo tego, że w ostatnich tygodniach ceny benzyny na światowych rynkachwykazują tendencję spadkowa, to jednak nie są one jeszcze na tyle niskie,żeby wstrzymać rozwój samochodów zasilanych alternatywnie. Przez ostatniemiesiące inżynierowie Hondy dopracowywali model zasilany ogniwem paliwowym.

 

Nowe ogniwa Volkswagena

Grupa Volkswagen Research, należąca do niemieckiego producentasamochodów, opracowała niedawno nowy rodzaj ogniw paliwowych,które są zdolne do pracy w wyższej temperaturze niż dotychczasowatechnologia. Może to oznaczać, że za parę lat na rynku pojawią się wprzystępnej cenie samochody napędzane w ten sposób.

 

Alcoguard w Volvo

Firma Volvo Cars wprowadza do swojej oferty innowacyjny system "Alcoguard",badający trzeźwość kierowcy. Wykorzystuje ono technologię ogniwapaliwowego, jest niezawodne i w pełni zintegrowane z samochodem.

 

Honda FCX Clarity: Ogniwa na start

Na międzynarodowym salonie samochodowym w Los Angeles Honda zaprezentowałaseryjną wersję modelu FCX Clarity, auta napędzanego ogniwami paliwowymi.Japończycy zapowiedzieli również, że pierwsze egzemplarze tego autapojawią się w sprzedaży już latem przyszłego roku.

 

Cadillac Provoq - nietypowa hybryda

Koncepcyjny Cadillac Provoq jest kolejnym modelem koncernu General Motors, wktórym wykorzystana została technologia ogniw paliwowych.

 

Mercedes na ogniwa paliwowe w trasie

Napędzany ogniwami paliwowymi F-Cell Roadster, zbudowany w zakładachMercedes-Benz w Sindelfingen, pokonał historyczną trasę dla uczczeniapierwszej długodystansowej podróży w historii automobilizmu.

 

Mercedes wypuszcza Klasę B F-CELL

Mercedes-Benz wypuszcza na rynek pierwszą serię samochodów z ogniwempaliwowym: Klasę B F-CELL. Ten przyjazny dla środowiska model zasilanyelektrycznie charakteryzuje się cechami zbliżonymi do 2-litrowego silnikabenzynowego i jest w pełni przystosowany do codziennego użytku.

 

Wodó(r)ewolucja

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego piserza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ogniwa paliwowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017