Wyszukiwałeś:

ograniczenia X

transportu X

ciezkiego X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ograniczenia transportu ciezkiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wakacyjne ograniczenie ruchu w Niemczech

W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia nastąpią ograniczenia transportuciężkiego w Niemczech.

 

Max 100km/h dla mniejszych samochodów dostawczych?

Przedstawiciele międzynarodowej organizacji Transpost & Environmentwyszli z zaskakująca propozycją - chcą, aby w całej Unii Europejskiejwprowadzono ograniczenie prędkości dla mniejszych samochodówtransportowych i dostawczych (do 3,5t). Zgodnie z ich pomysłem, maksymalnaprędkość tych pojazdów nie powinna przekraczać bariery 100km/h.

 

Nowe Volvo FMX dla budowlanki

Volvo Trucks wprowadza na rynek, nowe jeszcze bardziej wytrzymałe Volvo FMX.Ten przeznaczony specjalnie dla potrzeb ciężkiego transportu budowlanegosamochód ciężarowy pojawi się w Europie od września. W kolejnychmiesiącach trafi na rynki całego świata.

 

Majowe ograniczenia ruchu dla ciężarówek

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała kiedy wczasie zbliżającego się "długiego weekendu" i w maju nie będziemożna jeździć po polskich drogach ciężarówkami. Zakazy ruchu obejmąpojazdy i zespoły pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitejprzekraczającej 12 ton.

 

22 i 23 maja - ograniczenia ruchu dla ciężarówek

W najbliższy weekend - 22 i 23 maja - będą obowiązywały okresowe zakazyruchu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitejprzekraczającej 12 ton.

 

W cieniu upałów toczy się spór o drogi

Nie będzie zakazu poruszania się po drogach dla ciężarówek pomimowysokich temperatur. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad niewprowadzi zakazu poruszania się ciężarówek po drogach w upały, bo jaktwierdzą dziś jej przedstawiciele - nie jest to niezbędne. Kierowcy sąinnego zdania.

 

Wrocław kontra ciężarówki

Od poniedziałku 7 marca ciężarówki nie będą mogły wjeżdżać doWrocławia w godzinach szczytu i nocą. Już w weekend na rogatkach Wrocławiapojawią się znaki, które informować będą kierowców, że odponiedziałku pojazdy o masie powyżej 18 ton nie będą miały prawa wjechaćza rogatki miasta w godzinach komunikacyjnego szczytu, czyli między godz. 6 a 9oraz 13 a 19 oraz w nocy, między 22 a 4.

 

Zakaz, ale nie dla wszystkich

Jak informowalismy wcześniej, Wrocław wydał zakaz wjazdu pojazdówciężarowych o DMC powyżej 18 ton w określonych godzinach. Jednak magistratczęściowo wycofał się ze swojej decyzji. Od poniedziałku 7 marca doWrocławia nie będą mogły wjeżdżać tiry cięższe niż 18 ton, ale tylkote jadące tranzytem. Każdy, kto prowadzi budowę, firmę, czy ma listprzewozowy do Wrocławia, będzie mógł wjechać do miasta. Urzednicymiejscy poinformowali o tym na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej.

 

Kolejne ograniczenie ruchu ciężarówek we Wrocławiu?

Za kilka tygodni firmom skończą się wydane w marcu pozwolenia, któreumożliwiają ciężarówkom ważącym więcej niż 18 ton wjazd doWrocławia. Urzednicy mają już kolejny pomysł na ograniczenie ruchuciężarówek. Będą to ponownie pozwolenia upoważniające do jazdy pomieście w godzinach szczytu ale dostaną je tylko te firmy, któreprzedsięwzieły działania zmierzające do ograniczenia ruchu pojazdówciężkich.

 

Ma być bezpieczniej! Będą większe restrykcje wobec kierowców

Zapowiedzi zmasowanego ataku na kierowców za pomocą różnegorodzaju urządzeń mierzących prędkość mogą niebawem okazać siębłahostką wobec przedstawionego programu poprawy bezpieczeństwa na polskichdrogach. Wśród propozycji pojawiło się m.in. odebranie prawa jazdy zazbyt szybką jazdę na terenie zabudowanym, dopuszczalna zerowa zawartośćalkoholu dla młodych kierowców oraz wyższe sankcje za wykroczenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ograniczenia transportu ciezkiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017