Wyszukiwałeś:

ograniczenie X

predkosci X

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ograniczenie predkosci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Jeszcze większe utrudnienia na obwodnicy Krakowa

Od poniedziałku jedynie 4,5 km odcinek na modernizowanym fragmencie autostradyA4 pozostanie bez utrudnień: jadąc z Balic do Opatkowic - zaczynać siębędzie przed węzłem Tynieckim, a kończyć przed węzłem Sidzina. Na tymodcinku będzie obowiązywać - jak dotychczas - ograniczenie prędkości do 100km/h.

 

Wakacje z utrudnieniami

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradopublikował mapkę wraz z wykazem remontów, które będąprowadzone w czasie wakacyjnych miesięcy na małopolskich drogach krajowych.Kierowcy napotkają utrudnienia aż na 26 odcinkach.

 

Limity prędkości ratują życie?

Przyczyną większości wypadków drogowych jest błąd kierowcy. Rzadziejwpływa na to stan techniczny auta, a zły stan drogi to tylko 5%wypadków. Takie wyniki badań przedstawiono podczas warsztatówruchu drogowego pod hasłem „Limity prędkości ratują życie”.

 

Utrudnienia na małopolskich drogach

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad po razkolejny opublikował mapę ze spisem najważniejszych prac prowadzonych nadrogach krajowych województwa małopolskiego. Do końca listopadautrudnienia wystąpią w 17 miejscach.

 

Utrudnienia na krajowej siódemce

Kierowcy, którzy planują podróż drogą krajową nr 7 w kierunkuZakopanego, muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Ze względu naprowadzone prace drogowe, w kilku miejscach obowiązuje ograniczenieprędkości.

 

Remonty na Podkarpaciu

Trwają prace związane z remontami podkarpackich odcinków drógkrajowych nr 4 i nr 9. Kierowcy muszą zatem liczyć się z utrudnieniami. Zakazwyprzedzania, ograniczenie prędkości i ruch wahadłowy ograniczają komfortjazdy, ale za to na modernizowanych odcinkach dróg poprawi siębezpieczeństwo ruchu.

 

Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Remontowane są drogi na Podkarpaciu ale remonty sprawiają też utrudnienia wruchu. W najbliższych dniach kierowcy napotkają je na kilkunastu odcinkachdróg krajowych.

 

Max 100km/h dla mniejszych samochodów dostawczych?

Przedstawiciele międzynarodowej organizacji Transpost & Environmentwyszli z zaskakująca propozycją - chcą, aby w całej Unii Europejskiejwprowadzono ograniczenie prędkości dla mniejszych samochodówtransportowych i dostawczych (do 3,5t). Zgodnie z ich pomysłem, maksymalnaprędkość tych pojazdów nie powinna przekraczać bariery 100km/h.

 

Kierowcy czekają na szóstkę

Kończy się remont krajowej szóstki na 15-kilometrowym odcinku drogi odLęborka do Runowa. Kierowców denerwują jednak ograniczenia prędkościustawione na remontowanym odcinku.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ograniczenie predkosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017