Wyszukiwałeś:

ograniczenie X

predkosci X

. Znaleziono 884 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ograniczenie predkosci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 884 wszystkich):

Wątek na forum: Podsumowanie sierpniowej 'Prędkości'

wszelkie pomiary prędkości są wykonywane na obszarach niezabudowanych, przelotówkach itp. Nie widziałem jeszcze nigdy radaru na drodze tzw osiedlowej, gdzie ograniczenie prędkości to 30km/h. A przecież tutaj mało kto przestrzega ograniczenia. I w dodatku dużo łatwiej o wypadek z udziałem ...

 

Ograniczenia prędkości ratują życie?

Przyczyną wielu wypadków drogowych jest zbyt duża prędkość,niedostosowana do warunków na drodze. Niestety ograniczenia prędkościnie są przestrzegane, a nasza gospodarka traci na tym rocznie około 30 mldzł, czyli tyle, ile wynosi przyszłoroczny budżet na budowę dróg wPolsce.

 

Hiszpania obniża limit prędkości

Hiszpania została zmuszona do obniżenia ograniczenia prędkości ze 120 km/hdo 110 km/h z powodu rosnących cen paliw, co jest wynikiem krysysu w Libii orazcałym regionie arabskim.

 

Zmniejszyli dozwoloną prędkość, a teraz ją zwiększą

Kierowcy poruszający się po hiszpańskich autostradach znów będąmogli pojechać trochę szybciej. Rząd w Madrycie podjął bowiem decyzję opowrocie do maksymalnej prędkości 120 km/h.

 

Były kierowca F1 za większymi ograniczeniami

Kierowcy wyścigowi jazdę samochodem mają opanowaną jak żaden inny człowiek na ziemi. Przez to wielu stawia ich za wzory i pyta o zdanie w kwestii bezpieczeństwa. Jeden z nich chce większego ograniczenia prędkościna autostradach.

 

Ma być bezpieczniej! Będą większe restrykcje wobec kierowców

Zapowiedzi zmasowanego ataku na kierowców za pomocą różnegorodzaju urządzeń mierzących prędkość mogą niebawem okazać siębłahostką wobec przedstawionego programu poprawy bezpieczeństwa na polskichdrogach. Wśród propozycji pojawiło się m.in. odebranie prawa jazdy zazbyt szybką jazdę na terenie zabudowanym, dopuszczalna zerowa zawartośćalkoholu dla młodych kierowców oraz wyższe sankcje za wykroczenia.

 

Mandaty bez funkcji edukacyjnej

Teoretycznie kara za popełnione wykroczenie powinna być nauczką ispowodować, że osoby, które otrzymały w przeszłości mandaty zmieniąswój styl jazdy i zaczną przywiązywać większą wagę, chociażby doograniczeń prędkości. Ale czy tak jest naprawdę?

 

Na autostradach bez limitów prędkości! W Polsce!

Podczas wczorajszej konferencji prasowej działacze PJN przedstawili propozycjezmian w kodeksie drogowym. Nie ma co ukrywać, większość z nich jest wręczrewolucyjna, m.in. zniesienie ograniczeń prędkości na autostradach, czypodwyższenie limitów na pozostałych drogach, czy też wreszciezniesienie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa.

 

Akceptujemy zbyt szybką jazdę

Polacy powszechnie tolerują przekraczanie dozwolonych prędkości orazakceptują patrole policji i oznakowane fotoradary. Są też przekonani, żeprzekroczenie prędkości do 10 km/h jest praktycznie bezkarne. Togłówne wnioski przeprowadzonych przez KRBRD badań opinii publicznej.

 

Ford ochroni przed mandatami za prędkość

Ford wraz z debiutem modelu S-Max zaprezentuje system zapobiegający niezamierzonemu przekraczaniu dozwolonej prędkości. Czy nowy minivan uchroninas przed mandatami?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ograniczenie predkosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017