Wyszukiwałeś:

ogrzewanie X

elektryczne X

. Znaleziono 1178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ogrzewanie elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1178 wszystkich):

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła napędu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

Kolejna wersja elektrycznego Audi

Po premierze na zeszłorocznej wystawie we Frankfurcie na targach NAIAS wDetroit Audi pokazało kolejne wcielenie swojego elektrycznego auta. Prototypten pokazuje, iż niemiecki producent na poważnie wziął się za segmentpojazdów elektrycznych.

 

Już nie zmarzniesz rano w aucie

Nikt z nas chyba nie lubi wsiadać zimą do nienagrzanego samochodu. Okazujesię jednak, że jest kilka opcji, które pozwolą ogrzać samochódzanim wsiądziemy do niego z samego ranka.

 

Elektryczni złodzieje paliwa

Niemiecki automobilklub ADAC pokusił się o dokładne wyliczenia większegozużycia prądu przez poszczególne urządzenia elektryczne w samochodzie.Na przykład w zimie, kiedy dmuchawy ciepłego powietrza chodzą na całego,przy dystansie 100 kilometrów nasze auto spali o około 0,2 l. więcejpaliwa.

 

Elektryczne Volvo i sroga zima

Volvo właśnie przeprowadziło testy elektrycznej wersji modelu C30 w bardzociężkich warunkach zimowych.

 

BASF pracuje nad produktami do aut elektrycznych

BASF intensyfikuje badania nad rozwojem innowacyjnych produktów dosamochodów z napędem elektrycznym. Rozszerzenie działań nad rozwojemakumulatorów ma zwiększyć portfel innowacyjnych produktów firmy.

 

Wątek na forum: Ogrzewanie postojowe - spalinowe wodne, powietrzne czy elektryczne?

Fajny artykuł... ja myślę nad kupnem tego ogrzewania elektrycznego... bo i tak codziennie parkuje pod domem a pod firmą mamy parking więc ewentualnie tez moge się podłączyć. Na webasto mnie niestety nie stać. ~JK

 

Elektryczny Solaris dla kibiców

Urbino electric, prototyp elektrycznego autobusu Solaris, będzie woziłkibiców piłkarskich ME 2012 w Poznaniu. Producent planuje udostępnieniepoznańskiemu MPK autobusu do testów w tym terminie.

 

Wątek na forum: ogrzewanie lusterek audi a3 1.9 TDI 2001 lift

Witam mam pytanie dotyczące podgrzewania lusterek bocznych w audi a3, a mianowicie chodzi mi o to,że w kablach które są doprowadzone do lusterek nie płynie prąd. Dodam jeszcze, że według opisu wyposażenia dodatkoweg w książce serwisowej moje auto nie jest wyposażone w ogrzewane lusterka a jedynie...

 

Elektryczny Golf oraz up!

O elektrycznej wersji Volkswagena up! już informowaliśmy na naszych stronach.Będzie można go zobaczyć już we wrześniu na wystawie we Frankfurcie.Większym zainteresowaniem cieszyć się jednak powinien Volkswagen Golfrównież napędzany energią elektryczną.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ogrzewanie elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017