Wyszukiwałeś:

okres X

waznosci X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: okres waznosci

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Koniec podwójnego OC?

Jest szansa na to, że jeszcze w tym roku zmienione zostaną stosowne przepisy,które zapobiegną konieczności płacenia podwójnej składki OC wniektórych przypadkach.

 

Raport awaryjności Dekra 2008

Dwuletni okres i ponad 15 milionów przebadanych samochodówosobowych posłużyły za podstawę przygotowania raportu awaryjności przezniemiecką organizację Dekra. Po raz kolejny jako jedyni prezentujemyszczegółowe wyniki tego jednego z najbardziej rzetelnych raportówusterkowości.

 

Volkswagen: konkurencja psuje rynek samochodów użytkowych

Producenci samochodów użytkowych w segmencie lekkim, zalewają rynekproduktami po wyjątkowo niskich cenach. I to wszystko w czasie, kiedy ryneksamochodów firmowych i leasingu  przeżywa załamanie, co dodatkowosprawia problemy finansowe firmom użytkujących te pojazdy, twierdzi dyrektordziału pojazdów użytkowych Volkswagena w Wielkiej Brytanii, SimonElliott.

 

Okres próbny dla młodych kierowców

Ponad rok prac nad ustawą o kierujących pojazdami i w końcu jest. A w niejmiędzy innymi okres próbny dla początkujących kierowców, nowekategorie prawa jazdy oraz częstsze kierowanie na kursy reedukacyjne. Nowaustawa zacznie obowiązywać rok od jej ogłoszenia.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

"Młodzi" kierowcy z listkiem i okresem próbnym

Nowe kategorie prawa jazdy, zmiana wieku uprawniająca do uzyskania prawka iwreszcie dwuletni okres próbny dla "młodych" kierowców- to najważniejsze zmiany, jakie wprowadzi nowa ustawa o kierującychpojazdami, a której założenia właśnie przyjęła RadaMinistrów.

 

Rząd za okresem próbnym dla "młodych kierowców"

Na wczorajszym posiedzeniu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy okierujących pojadami, zgodnie z którym m.in. "młodzikierowcy" zostaną objęci dwuletnim okresem próbnym, wprowadzonezostaną nowe kategorie praw jazdy, a kierowcy posiadający już prawo jazdy niestracą automatycznie uprawnień po przekroczeniu 24 punktów karnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "okres waznosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017