Wyszukiwałeś:

okulary

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: okulary

Spróbuj też wyszukać: okularach okular

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Superb, 607: Design kontra dynamika

Skoda Superb 2,5 TDI Comfort i Peugeot 607 2,2 HDI Ivoire – dwie flagowelimuzyny swoich marek. Łączą je luksusowe wnętrze i silnik Diesla. Zobaczmy,co je różni.

 

Skoda Octavia: Jej WIELKOŚĆ Octavia II

Jak sprawuje się silnik FSI?, jak Octavia radzi sobie podczas szybkiej jazdyautostradą? i ile miejsca znajdzie w nim dla siebie rodzina? Przeczytaj o tym wnajnowszym teście mojeauto.pl.

 

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Peugeot 206: Piękno prostoty

Dla kogo? – właśnie, w naszym teście postaramy powiedzieć nie tylko ozaletach i mankamentach 206-ki, ale również, kogo może skusić skromnawersja specjalna Mistral.

 

Mitsubishi Lancer: Niepozorny Japończyk

Trochę niepozorny na pierwszy rzut oka Mitsubishi Lancer, dopiero poprzejechaniu pierwszych paru kilometrów zaczyna wzbudzać szacunek. Jazdytestowe tym autem okazały się w rzeczywistości prawdziwą frajdą.

 

Suzuki Grand Vitara: Grand Vitara znaczy vici

Nowa generacja Suzuki Grand Vitara na europejskim rynku, w tym i w Polsce,pojawiła się jesienią ubiegłego roku. Od początku wzbudzała sporezainteresowanie, a istotne było, czy będzie to "tylko" kolejny SUV,czy też będzie miał do zaoferowania nieco więcej.

 

Jazda we mgle

Jesień jak każda pora roku w przypadku jazdy samochodem rządzi się własnymiprawami. Szczególnie niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznymwystępującym w tym okresie są mgły. Podróżowanie w takich warunkachsprowadza się w zasadzie do jednego - noga z gazu. Warto jednak zwrócićuwagę na kilka innych ważnych aspektów.

 

Błąd w prawach jazdy

Problem dotyczy kierowców, którzy mają kłopoty ze wzrokiem iokulista nakazał im noszenie w trakcie jazdy np. okularów lub szkiełkontaktowych. Wtedy na odwrocie prawa jazdy, w ostatniej rubryce ramki, powinienbyć wpisany specjalny kod, który określa rodzaj korekty wzroku.

 

Prawka z "kodem 01" są ważne

Ministerstwo Infrastruktury zdementowało pojawiające się w różnychmediach informacje, iż prawa jazdy z wpisanym tylko kodem 01 są nieważne.Stosowanie subkodów od 01.01 do 01.06 nie jest bowiem obowiązkowe.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017