Wyszukiwałeś:

olej X

opalowy X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: olej opalowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Wątek na forum: VW z pożyczką

Włodzimierz Zientarski pisze znów o wysłużonych pompowtryskiwaczach. Inni z uwielbieniem przyklejają tym silnikom VW łatkę najgłośniejszych diesli na rynku. Wszystko to bzdura i szum. Po prostu VW dał za wygraną i rezygnuje z doskonałych i najoszczędniejszych na rynku pompowtryskiwaczy na rzecz...

 

Wątek na forum: Alternatywne tankowanie

z dieslami starej daty, robi się tak: idziesz do urzędu miasta, płacisz akcyzę za olej opałowy (mniej niż 1tys. zł) , potwierdzenie wozisz razem z dowodem wozu i prawkiem i tankujesz opałowy.u mnie 2,35 za litr. i śmigasz! w razie kontroli, policjant pogratuluje pomysłu :)) ~...

 

Paliwa coraz gorsze

Wyniki kontroli stacji paliw przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową w 2008roku nie napawają optymizmem. Paliwo na polskich stacjach jest coraz gorsze.Aż 4,2 proc skontrolowanych stacji sprzedawało benzynę i olej napędowy niespełniające norm jakościowych czytamy w komunikacie Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów. To o 2,5 proc. więcej niż rok wcześniej, aw przypadku gazu LPG zastrzeżenia dotyczyły 5,8 proc. sprawdzonychplacówek.

 

Jakość paliw w 2009 roku

Niewiele ponad 3 proc. stacji skontrolowanych przez Inspekcję Handlową w 2009r. sprzedawało benzynę i olej napędowy nie spełniające norm jakościowych– rok wcześniej było to 4,2 proc. W przypadku gazu LPG zastrzeżeniadotyczyły zaledwie 0,78% sprawdzonych placówek w porównaniu z5,81% rok wcześniej.

 

Zużywamy więcej paliw

Mimo globalnego kryzysu gospodarczego polski rynek paliw nie odczułspowolnienia gospodarczego. Większa liczba aut na naszych drogach oznaczajedno. Polacy zwiększyli konsumpcję zarówno benzyn, jak i olejunapędowego. Nieznacznie mniej za to wykorzystywano gazu LPG.

 

Czy czekają nas podwyżki paliw?

Kończy się rok 2010 - rok, który w Polsce zakończył się pobiciemprzez ceny benzyny i autogazu rekordu cenowego wszechczasów. To efektpodwyżek cen na rynkach światowych oraz słabszego kursu złotówki. Ajak zapowiada się 2011 rok?

 

"Ulepszali" olej opałowy

Policjanci zatrzymali 7 osób, które uczestniczyły w procederzeprzerabiania paliwa. Mężczyźni stworzyli „laboratorium”, wktórym, używając metod chemicznych, odbarwiali olej opałowy isprzedawali go jako napędowy.

 

Polski rynek paliw 2010

Wzrost "spożycia" oleju napędowego oraz gazu płynnego LPG, przyjednoczesnym spadku popytu na benzynę - wynika z raportu Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego podsumowującego ubiegły rok na krajowym rynkupaliw.

 

Tak drogo jeszcze nie było

Polskie rafinerie mają najwyższe ceny hurtowe paliw od 2004 roku. W PKN Orlenbenzyny drożeją o 33-38 zł/t, a o 45 zł/t olej napędowy. Po doliczeniu 23%VAT daje to wartość brutto: 5,20 zł za litr Pb95 i 5,18 zł za litr ON.

 

Wątek na forum: Uważaj na aquaplaning!

Szkoda, że nie czytają tego właściciele dwudziestoletnich "sztrucli" z reichu. Łyse opony, olej opałowy w baku i brak hamulców. Smutna prawda o polskiej motoryzacji... ~raks

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "olej opalowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017