Wyszukiwałeś:

olej X

syntetyczny X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: olej syntetyczny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Valvoline wprowadza nowe oleje

W styczniu 2005 firma Valvoline poszerza swoją ofertę o dwa nowe produkty zrodziny MaxLife: Maxlife Diesel 10W 40 oraz MaxLife Synthetic 5W 40,opracowanych do silników z przebiegiem powyżej 100.000 km.

 

Diesel na bazie gazu ziemnego

Afro-amerykańskie przedsiębiorstwo paliwowe Sasol Chevron prowadzi nakontynencie afrykańskim testy nowego paliwa do silników wysokoprężnych. Nowysurowiec jest wytwarzany z gazu ziemnego.

 

Tańsza jazda

W świecie motoryzacji nie ma bardziej przewidywalnej rzeczy jak chronicznepodwyżki cen paliw oraz  wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych normemisji spalin, które prędzej czy później zabiją lub mocnoograniczą przyjemność, jaką daje prowadzenie samochodu. Na szczęście jestkilka sposobów, dzięki którym jazda będzie dla nas tańsza naweto kilkadziesiąt procent.

 

Ekologiczne oleje

Najzdrowszym tłuszczem spożywczym jest oliwa i to ta z pierwszego tłoczenia.Wprawdzie do silnika samochodu ciężarowego nie wlejemy oliwy, ale takżemożemy postarać się o jak najzdrowszy, zarówno dla silnika, jak iśrodowiska, produkt.

 

Jak chronić turbodoładowany silnik?

Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy imałym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodącyproducenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeliwyposażonych w mniejsze silniki, ale z turbodoładowaniem.

 

Jakich olejów używamy?

Większa liczba poruszających się po naszych drogach samochodów wpływana wzrost rynku olejów silnikowych. Jak się okazuje, coraz częściejprzy ich wyborze kierujemy się innymi czynnikami, niż zaleceniamiproducentów aut.

 

Przygotuj się na off-road

Jedni wybierają piesze wędrówki po górach. Inni wolą wsiąśćdo swoich terenówek i sprawdzić się w najbardziej ekstremalnychwarunkach. Polscy kierowcy coraz częściej, zwłaszcza w okresie wakacyjnym,ulegają nowej modzie. Spędzają swój wolny czas na "siłowaniusię" z matką naturą.

 

Niskie temperatury, a ochrona silnika

Jednym z największych wyzwań dla oleju silnikowego jest ochronaelementów silnika podczas rozruchu w niskich temperaturach. Uruchomieniesamochodu w takich warunkach, bez odpowiedniego smarowania, może powodowaćzużycie silnika, a z czasem narazić nas na wysokie koszty naprawy. Mimo iż zaoknami lato, warto za wczasu zdobyć wiedzę w tym temacie.

 

F1: Polak w Brawn GP - wywiad

Wielkimi zwycięzcami tegorocznego sezonu Formuły 1 są Jenson Button i jegozespół Brawn GP. W tym sukcesie mamy również polski akcent. Zasprawne działanie silników zespołu odpowiada Polak – PawełBiałota z ExxonMobil.

 

Sprzedam: Ford Focus 1.8 TDDI KOMBI -KLIMA -ZOBACZ 2001

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi granatowy diesel 1.8 0 182000 15900PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "olej syntetyczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017