Wyszukiwałeś:

olej

. Znaleziono 2722 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: olej

Spróbuj też wyszukać: olej silnikowy olej do skrzyni biegów wymiana oleju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2722 wszystkich):

Dlaczego znika olej?

To w silniku samochodowym bardzo duży problem. Jednostka potrzebuje go tak samojak człowiek powietrza. Wbrew pozorom każdy motor zużywa olej. Jeden więcej,drugi mniej. Zobaczmy co na to wpływa.

 

Jakich olejów używamy?

Większa liczba poruszających się po naszych drogach samochodów wpływana wzrost rynku olejów silnikowych. Jak się okazuje, coraz częściejprzy ich wyborze kierujemy się innymi czynnikami, niż zaleceniamiproducentów aut.

 

Castrol: Polacy wiedzą najwięcej o serwisowaniu i olejach

Polscy menadżerowie i dyspozytorzy flot preferują osobisty nadzórjeśli chodzi o opiekowanie się ich pojazdami. Tak wynika z badańprzeprowadzonych przez Castrol, światowego lidera w dziedzinie smarów idostawcy środków smarujących. Badania pokazują, że 4 na 5 (83%)menadżerów polskich flot samemu zajmuje się konserwacjąpojazdów. Dla porównania w Szwecji robi to 24%, a w WielkiejBrytanii 36% z nich. Polska cieszy się również najwyższym stopniemwiedzy odnośnie smarowania silników i poziomów zużycia oleju.

 

Nie olewaj oleju

Dużo kierowców pod maskę samochodu zagląda stosunkowo rzadko. Gdywszystko działa jak należy, otwiera się ją tylko po to po by uzupełnićpłyn do spryskiwaczy. W takim wypadku powinniśmy bardziej zainteresować siębagnetem oleju.

 

Przed zimą sprawdź olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się znowu z wyjątkowo śnieżną i mroźnązimą. Teraz jest więc właściwy moment, aby dokładniej przyjrzeć sięstanowi oleju w silniku samochodu.

 

Wymiana oleju - samemu czy do serwisu?

Wymiana oleju silnikowego to jedna z tych czynności, które dokonuje sięregularnie podczas eksploatacji samochodu. Czynność teoretycznie prosta wprzeprowadzeniu, ale jednocześnie mogąca doprowadzić do poważnych uszkodzeńsilnika. Czy zatem możemy sobie pozwolić na samodzielną wymianę oleju, czyjednak zdecydowanie tę czynność powinniśmy przeprowadzić u znającego sięna rzeczy mechanika samochodowego?

 

Zimą szczególnie kontroluj olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się ze śnieżną i mroźną zimą jeszczeprzed długi czas. To ważny czas, aby dokładniej przyjrzeć się stanowi olejuw silniku samochodu.

 

Zimą kontroluj olej w silniku

Podczas niskich temperatur to głównie od dobrej jakości olejusilnikowego zależy czy motor poradzi sobie z nieprzyjemnymi urokami zimy.

 

"Automat" się ociąga? Sprawdź olej w przekładni!

Wymiana automatycznej skrzyni biegów pociąga za sobą ogromne koszty.Jednak nie zawsze jest ona konieczna. Często bowiem zdarza się, żenieprecyzyjne działanie takich przekładni wynika ze starości lub zniewystarczającej ilości oleju przekładniowego.

 

Aut przybywa, jednak spada sprzedaż olejów

Mimo rosnącej liczby samochodów poruszających się po drogach naszegokraju, kurczy się rynek olejów silnikowych. Czy to znaczy, żeświadomość kierowców jest tak niska i rzadziej wymieniają oni silnikw swoich autach?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017