Wyszukiwałeś:

oleje X

castrol X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oleje castrol

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Polski rynek olejów

Wzrost liczby samochodów na naszych drogach powoduje, że niezwykledynamicznie rozwija się też rynek produktów eksploatacyjnych do aut, wtym m.in. olejów silnikowych.

 

Ekologiczne oleje

Najzdrowszym tłuszczem spożywczym jest oliwa i to ta z pierwszego tłoczenia.Wprawdzie do silnika samochodu ciężarowego nie wlejemy oliwy, ale takżemożemy postarać się o jak najzdrowszy, zarówno dla silnika, jak iśrodowiska, produkt.

 

Częściej dolewamy, niż wymieniamy

W 2008 r. wielkość krajowego rynku olejów silnikowych dla aut osobowychosiągnęła 56 mln litrów. Polacy coraz częściej kupują olejesilnikowe na tzw. dolewki. Jednocześnie w ciągu ostatniego roku zmniejszyłasię liczba kierowców, którzy wymienili olej silnikowy.

 

Jakie oleje wybieramy?

Wciąż najchętniej wybieranymi olejami silnikowymi pozostają oleje markiMobil. Jednak w zależności od tego, gdzie nabywamy olej - czy w sklepie, wwarsztacie, w autoryzowanym serwisie, czy wreszcie na stacji paliw -różnią się nieco nasze preferencje.

 

Jakich olejów używamy?

Większa liczba poruszających się po naszych drogach samochodów wpływana wzrost rynku olejów silnikowych. Jak się okazuje, coraz częściejprzy ich wyborze kierujemy się innymi czynnikami, niż zaleceniamiproducentów aut.

 

Euro 5 najlepiej znana w Polsce

Badanie opublikowane przez firmę Castrol, dostawcę olejów silnikowych iśrodków smarnych, dowodzi, że 22 proc. menedżerów idyspozytorów flot jest nieświadomych zmian w normie prawnej Euro 5.

 

Castrol: Polacy wiedzą najwięcej o serwisowaniu i olejach

Polscy menadżerowie i dyspozytorzy flot preferują osobisty nadzórjeśli chodzi o opiekowanie się ich pojazdami. Tak wynika z badańprzeprowadzonych przez Castrol, światowego lidera w dziedzinie smarów idostawcy środków smarujących. Badania pokazują, że 4 na 5 (83%)menadżerów polskich flot samemu zajmuje się konserwacjąpojazdów. Dla porównania w Szwecji robi to 24%, a w WielkiejBrytanii 36% z nich. Polska cieszy się również najwyższym stopniemwiedzy odnośnie smarowania silników i poziomów zużycia oleju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "oleje castrol".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017