Wyszukiwałeś:

opancerzony

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opancerzony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Jaguar: Opancerzony XJ

W ofercie sprzedaży pojawiła się opancerzona wersja modelu Jaguar seria XJSovereign. Jest to pierwsza 'twierdza na kołach', która została przygotowanaprzez angielskiego producenta.

 

Pancerny Discovery

Land Rover wprowadził na rynek pancerną wersję modelu Discovery 4.Samochód zapewnia nie tylko wysoki standard bezpieczeństwabalistycznego, ale także umożliwia dotarcie nawet w najtrudniej dostępnemiejsca.

 

AMZ z Kutna dla wojska i cywilów

Przedsiębiorstwo AMZ-KUTNO Sp. z o.o. działające od 1999 roku, specjalizujesię w projektowaniu oraz produkcji zabudów specjalnych samochodówużytkowych. Ostatnio polski producent z Kutna dostarczył polskiej armii dwapierwsze transportery opancerzone Żubr.

 

Pancerny supersamochód do holowania jachtów

Tego jeszcze nie było. Rosyjski producent dziwnych, ale luksusowychsamochodów, firma Dartz Promboron zaprezentowała właśnie model Nagel.Jest to opancerzony supersamochód przeznaczony... do holowania jachtu.

 

Iveco dla U.S. Marine

Iveco, spółka należąca do Grupy Fiat Industrial, wspólnie z BAESystems weźmie udział w przetargu na dostawę opancerzonychtransporterów pływających typu Marine Personnel Carrier (MPC) dlaprestiżowego klienta jakim jest amerykański Korpus Piechoty Morskiej (U.S.Marine).

 

Mercedes i opancerzona Klasa M

Do gamy specjalnych opancerzonych Mercedesów Guard dołącza Klasa M.Fani niemieckich SUVów, którzy obawiają się o swoje życiemogą podróżować bezpieczniej dzięki nowemu opancerzonej wersji SUVaze Stuttgartu.

 

Pancerna limuzyna od Audi

Limuzyna świadczy o statusie społecznym. Z tym nie ma co dyskutować, jednakjeśli masz auto opancerzone to znaczy, że jesteś "grubą rybą".Audi pokazało nową A8 w specyfikacji nie do zdarcia.

 

Opancerzona limuzyna ze Stuttgartu

Niemcy po prezentacji hybrydy plug-in pokazują auto, które ochroniAngelę Merkel. Ten model Mercedesa został opancerzony wedługstandardów VR9.

 

Samochód opancerzony - konstrukcja i budowa

Ostatnio sporo mówi się o wypadku Prezydenta Dudy i samochodachopancerzonych. Czy faktycznie opony w takim pojeździe mogą pękać?Przyjrzyjmy się budowie aut, które są w stanie znieść dużo więcejniż samochody osobowe.

 

Limuzyny dla VIP-ów - rozstrzygnięto przetarg

Długość 5 m 20 cm i minimalna moc silnika wynosząca 408 KM, to wymagania,jakie pojawiły się w przetargu na  nowe limuzyny dla VIP-ów,zamawiane przez Biuro Ochrony Rządu. Sprawdź, kto dostarczy samochody i czymbędą jeździć rządzący.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017