Wyszukiwałeś:

opel X

corsa X

. Znaleziono 669 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opel corsa

Spróbuj też wyszukać: opel corsa c opel corsa d opel corsa b

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 669 wszystkich):

Europa: Dobry start Opla Corsa

Nowa generacja modelu Opel Corsa, która światową premierę obchodziła nalipcowym salonie samochodowym w Londynie według producenta odnotowała jużsporą popularność. W ciągu pierwszego miesiąca od momentu wprowadzenia autado sprzedaży w całej Europie złożono już 35 tys. zamówień na nowy produktniemieckiej marki.

 

Nowy Opel Corsa już nagrodzony

Choć na rynku dostępny jest dopiero od kilku dni, to Opel Corsa czwartejgeneracji zdobył już swoją pierwszą nagrodę - tytuł Samochodu Roku wDanii.

 

Opel Corsa - Autobest 2007

Opel Corsa został wyróżniony tytułem Autobest 2007, przyznawanym przezgrono dzienikarzy z 13 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Opel Corsa Autem Numer 1 w Polsce!

Znane są już wyniki plebiscytu przeprowadzonego przez magazyn Auto Świat. Wdwunastej edycji zwyciężyła najnowsza generacja Opla Corsa, która zdobyłauznanie w głosach większości czytelników.

 

Opel Corsa: Mały Corsarz

Mały Opel Corsa urósł dość znacznie, podobnie jak i całakonkurencja, i mógłby teraz z powodzeniem służyć nawet jako autorodzinne. Ale tylko co najwyżej wersja 5-drzwiowa. My testowaliśmytrzydrzwiową Corsę, której zdecydowanie bliżej do sportowej namiastkimałego miejskiego samochodu.

 

10 milionów Opli Corsa

Opel Corsa, jeden z najbardziej znanych i najdłużej produkowanychsamochodów niemieckiej marki pobił rekord. Z taśm montażowych wEisenach zjechał egzemplarz o numerze seryjnym 10.000.000. Jubileuszowymmodelem była wersja ecoFLEX 1.3 CDTI.

 

Czy warto kupić: Opel Corsa B (1993-2000)

Niemieckie auta brylują wśród ofert aut używanych, dlatego takiemodele jak Opel Corsa cieszą się ogromną popularnością u osób,które poszukują dla siebie samochodu z drugiej ręki. Szczególniedla mało wymagających, którzy oczekują od swoich czterechkółek przede wszystkim łatwej obsługi, niskich kosztóweksploatacyjnych i jak najwyższej niezawodności.

 

Czy warto kupić: Opel Corsa C (2000-2006)

Opel Corsa to samochód bardzo dobrze znany na naszym rynku. I to prawie30 lat. Wielu kierowców zaczynało swoją przygodę z czteromakółkami właśnie od tego modelu. Tym razem prezentujemy trzeciągenerację małego mieszczucha.

 

Wątek na forum: Opel Corsa 1,3 potrzebuje 11 km, aby się rozgrzać

Moja żona jeździ Oplem Corsa z 2004 roku. 1,3 cdi. Czy to normalne, że przy dużych mrozach (-10 C)wskazówka temperatury silnika nie drgnie nawet po przejechaniu 10 km? ~Grzes

 

Nowy Opel Corsa z tytułem Autobest 2015

Ledwo zadebiutował na rynku, a już może się pochwalić zdobyciem jednej znajważniejszych nagród na Starym Kontynencie. Nowy Opel Corsa właśniezostał zwycięzcą konkursu Autobest 2015, wyprzedzając Hyundaia i20, SkodęFabię i Citroena C4 Cactusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opel corsa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017