Wyszukiwałeś:

opolskie

. Znaleziono 104 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opolskie

Spróbuj też wyszukać: opole -kędzierzyn koźle prudnik kędzierzyn koźle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 104 wszystkich):

Opolskie projekty drogowe

Projekt budowy obwodnicy miejscowości Biała wyniesie ponad 38 mln złotych.Zgodnie z planem realizacja projektu zakończy się w maju 2008 roku. To jużkolejne zadanie na które udało się pozyskać fundusze unijne.

 

Nowy most na Nysie Kłodzkiej

Około rok czasu trwała budowa nowego mostu na rzece Nysa Kłodzka wmiejscowości Skorogoszcz (woj. opolskie). Całkowity koszt inwestycji wyniósłokoło 24 mln zł.

 

Szlak Staropolski - wschód z zachodem

Stowarzyszenie "Szlak Staropolski" w Częstochowie powstało celemuwzględnienia w Narodowym Programie Rozwoju i strategiach rozwoju krajowejsieci transportowej budowy drogi ekspresowej S-46 o przebiegu Włodawa - Lublin- Kielce - Częstochowa - Opole -Kudowa Zdrój do granicy państwa.

 

Nyskie priorytety

Priorytetowym zadaniem inwestycyjnym z zakresu komunikacji i transportudrogowego dla powiatu nyskiego uznano wybudowanie w ciągu drogi krajowej nr 46Kłodzko - Nysa - Opole obwodnicy północnej Nysy oraz wybudowanie obwodnicywschodniej w ciągu drogi krajowej nr 41 Nysa - Prudnik - Trzebina - granicapaństwa.

 

Wreszcie z obwodnicą...

Wreszcie po 22 latach mieszkańcy Otmuchowa w woj. opolskim doczekali sięobwodnicy. Budowa rozpoczęła się w październiku 2004 roku i trwała 18miesięcy. Ostateczny koszt inwestycji to 52 mln zł. Projekt zostałsfinansowany ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Rondo w Głubczycach

GDDKiA poinformowała o podpisaniu umowy na przebudowę skrzyżowania wmiejscowości Głubczyce (woj. opolskie) w ciągu drogi krajowej nr 38. Kosztprzebudowy skrzyżowania wynosi 2 mln zł, z czego 61 % dołoży UE w ramachSPOT.

 

Niebezpieczne w przebudowie

GDDKiA podpisała kolejne umowy na przebudowę niebezpiecznych skrzyżowań wŁagiwnikach (woj. dolnośląskie) Jaworznie (woj. opolskie). Łaczna kwotapodpisanych umów to 4,2 mln zł.

 

MOPy na A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zakończeniurealizacji zadania zakładającego budowę parkingów na MOP-ach na autostradzieA4 na odcinku Wrocław- Katowice wraz z remontem nawierzchni na drogachkrajowych nr 44 i 88. Było to zadanie dodatkowe wykonane w ramachoszczędności wynikających z projektu budowy autostrady A4 KleszczówSośnica.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017