Wyszukiwałeś:

opolskie

. Znaleziono 350 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opolskie

Spróbuj też wyszukać: opole -kędzierzyn koźle prudnik kędzierzyn koźle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 350 wszystkich):

Rośnie bezpieczeństwo w opolskim

Od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej liczba samochodów wwojewództwie opolskim wzrosła o 18%, jednak liczba wypadkówznacznie spadła. Prowadzone będą jednak kolejne działania, m.in. związane zmodernizacją dróg, mające zmniejszyć tę liczbę.

 

Dodatkowe pieniądze na opolskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował ouzupełnieniu kontraktu wojewódzkiego na lata 2007-2008, dzięki czemuopolski budżet zasili aż 40 mln zł. Z tej kwoty 16 mln zł zostanieprzeznaczone na modernizacje dróg wojewódzkich.

 

Pomysły na opolskie drogi

W województwie opolskim sieć dróg krajowych wynosi 672 km,dróg wojewódzkich - 946 km. W tym roku na inwestycje na drogiwojewódzkie przewidziana jest kwota 68 mln złotych.

 

Opolska DK 45 będzie bezpieczniejsza

W związku z przebudową poprawiającą bezpieczeństwo zamknięta została dlaruchu droga krajowa nr 45 na odcinku od Boguszyc do Zimnic Małych (woj.opolskie). Objazd poprowadzony zostanie drogami wojewódzkimi nr 429 i 414przez Prószków. Będzie to związane z pierwszym etapem przebudowyDK 45 na odcinku od Boguszyc, aż do węzła autostradowego„Dąbrówka” (6,6 km).

 

Opolskie: będą obwodnice

Rada Ministrów przyjęła zmodyfikowany program Budowy DrógKrajowych i Autostrad. W programie ujęto pięć obwodnic z województwaopolskiego.

 

Coroplast w Strzelcach Opolskich

Niemiecki Coroplast inwestuje w Strzelcach Opolskich. Koncern chce uruchomićfabrykę wiązek przewodów elektrycznych dla motoryzacji.

 

Nowe rozwiązania na opolskim odcinku A4

Opolski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad remontujewjazdy awaryjne dla służb ratowniczych na opolskim odcinku autostrady A4.

 

Coraz bliżej remontu opolskiej A4

Otwarte zostały oferty na wykonanie remontu nawierzchni na opolskim odcinkuautostrady A4 pomiędzy węzłami „Prądy” i„Dąbrówka”. W przetargu wystartowało sześć firm. Dokońca maja powinna zostać podpisana umowa z wykonawcą.

 

Opolskie stawia na motoryzację

"Motoryzacja – innowacje rodzą się ze współpracy" podtakim hasłem odbyło się spotkanie branży motoryzacyjnej zorganizowane przezKlub 150 działający przy Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki. Region opolskicieszy się w ostatnim czasie duzym zainteresowaniem ze strony dużychkoncernów motoryzacyjnych. 

 

Część remontu na opolskiej A4 zakończona

Do ruchu oddane zostało kolejne 7 kilometrów odnowionej nawierzchni naautostradzie A4 w województwie opolskim. Jednocześnie ruszył remontkolejnego odcinka "A-czwórki".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017