Wyszukiwałeś:

opony X

Bridgestone X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Bridgestone

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Bridgestone w niemieckich testach opon

Letnia opona touringowa Bridgestone Turanza ER300 uzyskała miano"szczególnie godnej polecenia" w teście czołowegoniemieckiego magazynu motoryzacyjnego "ADAC Motorwelt",porównującym ofertę 15 producentów opon rozmiaru 195/65 R15 H.

 

Bridgestone wybrał Węgry

Okazuje się, iż Polska nie stanie się w najbliższej przyszłościzagłębiem oponiarskim Europy. Po rezygnacji z naszego kraju przez firmęHankook Tire, teraz nasz kraj ominęła również inwestycja Bridgestone.

 

Nowa technologia Bridgestone

Japoński producent opon, firma Bridgestone, wprowadził nową technologię.Zastosowano w niej trzy niezależne komory powietrzne, których działaniepodobne jest do zbiorników ciśnieniowych.

 

Bridgestone rozwija bazę w Europie

Program inwestycyjny Bridgestone realizowany w Europie nieprzerwanie od 2005roku zakończył się sukcesem. Nowe fabryki, w tym dwie w Polsce orazEuropejskie Centrum Logistyczne w Czechach podniosły wydajność produkcji orazefektywność systemu zaopatrzenia.

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Bridgestone Stargard oficjalnie otwarty

18 maja odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnego zakładu produkcyjnegoBridgestone w Stargardzie Szczecińskim. To już piąta inwestycja koncernu wPolsce. Jej wartość wyniosła 200 milionów euro.

 

Bridgestone inwestuje w Polsce

Nowo otwarty zakład produkcyjny Bridgestone w Stargardzie Szczecińskim to jużpiąta inwestycja koncernu w Polsce. Jej wartość wyniosła 200 milionóweuro.

 

Ponad 800 tys. km na jednej oponie

Dokładnie 801 090 kilometrów wynosi dystans, który na jednymzestawie opon napędowych Bridgestone M729 pokonał duński kierowca PoulJensen.

 

Bridgestone zdobywcą Volkswagen Group Award 2009

Bridgestone został uznany przez Grupę Volkswagen za najwyższej klasydostawcę i partnera w biznesie.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Bridgestone".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017