Wyszukiwałeś:

opony X

Continental X

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Continental

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

Dłuższe przebiegi na oponach Continental

O 22 procent dłuższe przebiegi przed wymianą – to najważniejszy wyniktestu porównawczego opon Continental, przeprowadzonego wewspółpracy z niezależną firmą autokarową.

 

EURO 2008 na oponach Continental

Podczas mistrzostw Europy w piłkę nożną preferowanym przez sportowcówśrodkiem transportu pomiędzy miejscami rozgrywek są autokary. Continentalskorzystał z tej okazji i przygotował oponę ze specjalnie zaprojektowanymiścianami bocznymi, aby podkreślić rangę wydarzenia.

 

Nowa opona Continental HSR 2

Continental wyprodukował nową oponę autokarową do użytku mieszanego naregionalnych oraz długich trasach. Nowe HSR 2 dzięki szeregowi technicznychinnowacji charakteryzują się lepszą ekonomią użytkowania oraz większymkomfortem jazdy. Najnowszej generacji opony znajdują zastosowaniezarówno na osi kierującej, jak i napędowej.

 

Continental będzie dostawcą Navistara

Continental od stycznia bieżącego roku będzie montował opony w pojazdachNavistar International Corporation. Opony do pojazdów ciężarowychbędą montowane jako standardowe wyposażenie wszystkich pojazdów markiInternational PayStar®, WorkStar® i DuraStar® przeznaczonych doeksploatacji w trudnych i średnich warunkach.

 

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

Continental HD HYBRID - oponą roku w Hiszpanii

Jury wyłonione przez hiszpańskie wydawnictwo „GrupoTecnipublicaciones” przyznało oponie Continental HD HYBRID przeznaczonejdo pojazdów użytkowych tytuł hiszpańskiej opony roku 2011 –„Neumático del Año en España 2011”.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Nowe opony Continental do pojazdów dostawczych

Nowe opony LSR1+ na oś kierowaną i LDR1+ na oś napędzaną to odpowiedźfirmy Continental na zróżnicowane wymagania stawiane ogumieniueksploatowanemu w transporcie regionalnym i międzyregionalnym. Ogumienie naobręcze o średnicy 17,5 cala przeznaczone do intensywnej eksploatacji wdystrybucji towarów sprawdza się zarówno w mieście, jak i wdalszych trasach na drogach krajowych i autostradach.

 

Continental zapowiada dalsze inwestycje w Indiach

Continental, jeden z czołowych międzynarodowych dostawców branżymotoryzacyjnej i czwarty największy na świecie producent opon, ogłosił planyekspansji na rynek indyjski. Po niedawnym przejęciu Modi Tyres Company Limited(MTCL), nowo powstała jednostka Continental India Ltd znacząco rozwija swojądziałalność zarówno na rynku oryginalnego wyposażenia, jak i na rynkuwtórnym.

 

Opony Continental sięgają nieba ? i wyżej

O jakości opon Continental świadczy m.in. ich wszechstronne zastosowanie wobsłudze najbardziej nowatorskich projektów inżynierskich na świecie.Opony HSR wprawiają w ruch słynne londyńskie diabelskie koło - London Eye.Natomiast 72-kołowa samobieżna platforma startowa wykorzystywana przez NASAwyposażona została w opony HTR.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Continental".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017