Wyszukiwałeś:

opony X

Courier X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Courier

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Courier Driver - nowa marka opon

mam Hp w rpzmiarze 19/60/1. Przejechalem ok. 15 tys. km I jestem bardzo z nich zadowolony - ciche doskonale prowadza sie w zakretach i na mokrej nawierzchni ~witek71

 

Courier Driver - nowa marka opon

Już na przełomie wiosny i lata w sprzedaży w serwisach sieci Driver Polskapojawi się nowa opona - Courier Driver, produkowana w fabrykach Pirelli.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Pierwsza jazda: Ford Tourneo Connect

Tylne siedzenia, także w trzecim rzędzie, przesuwne boczne drzwi oraz dużepowierzchnie szklane sprawiły, że dostawczy charakter Transita Connect zanikłniemal całkowicie, a w jego miejsce pojawił się bardziej rodzinny, choćrównie praktyczny Tourneo Connect. Segment tzw. kombi-vanówpowiększył się o kolejnego gracza, który jednocześnie powiększyłgrono rodzinnych modeli Forda.

 

Ford Transit Courier: Najmniejszy

Ford od ubiegłego roku rozwijał i modernizował swoją flotę pojazdówdostawczych i dziś - po wprowadzeniu na rynek najmniejszego w tej stawceTransita Couriera - ma chyba najbardziej kompleksową ofertę autprzystosowanych do przewozu różnorakiego towaru.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Courier".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017