Wyszukiwałeś:

opony X

Debica X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Debica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonegoniedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marekfunkcjonujacych na naszym rynku.

 

Całoroczna opona z Dębicy

Firma oponiarska Dębica S.A., polski producent opon wchodzący w składkoncernu Goodyear, wprowadza do sprzedaży nową oponę całoroczną dosamochodów osobowych Dębica Navigator 2.

 

Silna marka Dębica

Dębica, podobnie jak przed rokiem, znalazła się w czołówcenajsilniejszych polskich marek. Według ogłoszonego we wtorek rankingu"Rzeczpospolitej" i firmy konsultingowej Ernst&Young,oceniającego 180 przedsiębiorstw, Dębica jest 2. najbardziej pamiętanąprzez konsumentów marką.

 

Dębica jedną z "najcenniejszych marek"

Firma Oponiarska Dębica zajęła wysokie miejsce w corocznym RankinguNajcenniejszych Polskich Marek, przygotowanym przez Rzeczpospolitą. Podkarpackiproducent opon dzięki uznaniu klientów pokonał takie marki jak Żywiec,Orlen, Amica, czy PZU.

 

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produktyspółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pismaReader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategoriiOpon samochodowych.

 

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Dębica ogranicza produkcję opon ciężarowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. ogranicza wielkość produkcji opon ciężarowychw I kwartale 2009 r. W związku z tym na wydziale produkcji opon ciężarowychwprowadzone zostało 14 dni postoju produkcyjnego w marcu 2009 r., co obniżywielkość produkcji opon ciężarowych w 2009 roku o 4,3% w stosunku dowcześniej planowanej na ten rok.

 

Dębica ma już 70 lat

Dokładnie 70 lat temu w Dębicy powstała Fabryka Gum Jezdnych, dziśfunkcjonująca pod nazwą Firma Oponiarska Dębica S.A. Po siedmiu dekadachrozwoju Dębica jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowychi ciężarowych. Zatrudnia ponad 2700 osób i jest jednym z największychpracodawców na Podkarpaciu.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

FO Dębica – idzie ku lepszemu

Firma Oponiarska Dębica S.A. odnotowała w trzecim kwartale 2009 pierwszesygnały stabilizacji przychodów, które wzrosły o 2,5% w stosunkudo drugiego kwartału. Osiągnięte wyniki zostały wypracowane w warunkachstabilizującej się, chociaż nadal trudnej sytuacji rynkowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Debica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017