Wyszukiwałeś:

opony X

Debica X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Debica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonegoniedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marekfunkcjonujacych na naszym rynku.

 

Całoroczna opona z Dębicy

Firma oponiarska Dębica S.A., polski producent opon wchodzący w składkoncernu Goodyear, wprowadza do sprzedaży nową oponę całoroczną dosamochodów osobowych Dębica Navigator 2.

 

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Zakład w Dębicy jest największym spośród 11 fabryk Goodyeara wEuropie i trzecim pod względem wielkości spośród 85 fabryk koncernu naświecie.

 

Silna marka Dębica

Dębica, podobnie jak przed rokiem, znalazła się w czołówcenajsilniejszych polskich marek. Według ogłoszonego we wtorek rankingu"Rzeczpospolitej" i firmy konsultingowej Ernst&Young,oceniającego 180 przedsiębiorstw, Dębica jest 2. najbardziej pamiętanąprzez konsumentów marką.

 

Goodyear zainwestuje ponad 100 mln USD w Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. zwiększy produkcję opon do samochodów owysokich osiągach. Koncern The Goodyear Tire & Rubber Company ogłosił,że planuje zainwestować ponad 100 mln USD w rozwój produkcji opon dosamochodów o wysokich osiągach. Inwestycje zostaną zrealizowane wciągu najbliższych czterech lat.

 

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produktyspółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pismaReader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategoriiOpon samochodowych.

 

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Dębica ma już 70 lat

Dokładnie 70 lat temu w Dębicy powstała Fabryka Gum Jezdnych, dziśfunkcjonująca pod nazwą Firma Oponiarska Dębica S.A. Po siedmiu dekadachrozwoju Dębica jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowychi ciężarowych. Zatrudnia ponad 2700 osób i jest jednym z największychpracodawców na Podkarpaciu.

 

Dębica najcenniejszą marką oponiarską w Polsce

Dębica jest najsilniejszą i najbardziej znaną polską marką oponiarskąwedług najnowszego rankingu dziennika Rzeczpospolita najcenniejszych polskichmarek. Eksperci wycenili jej obecną wartość na niemal 80 mln zł.

 

Wątek na forum: pytanie o cenę opon

Czy cena tych opon jest przystępna, nie znam się, a widzę, że promocja. Nie chcę przepłacać. http://autoopony.eu/opona/debica_passio2_3780.html ~mariuszś

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Debica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017