Wyszukiwałeś:

opony X

Goodyear X

. Znaleziono 183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Goodyear

Spróbuj też wyszukać: opony goodyear mikroprocesor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 183 wszystkich):

Ferrari z oponami Goodyear

Jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznego salonu w Paryżu była prezentacjanowego Ferrari F430, następcy modelu 360 Modena, który zostałwyposażony w wyjątkowe opony typu Runflat – Goodyear Eagle F1 EMT.

 

Rolls-Royce i Corvette z oponami Goodyear

Jeden z najbardziej luksusowych samochodów na świecie - Rolls-RoycePhantom oraz najnowszy sportowy model szóstej generacji - Corvette coupewraz z kabrioletem zostały wyposażone w opony Goodyear Eagle typu Runflat.

 

Goodyear Eagle F1 najlepszy w testach

Opona Goodyear Eagle F1 Asymemetric, która została zaprezentowanawiosną tego roku przeszła zwycięsko przez niezależny test ogumieniaprzeprowadzony przez magazyn motoryzacyjny EVO z Wielkiej Brytanii.Spośród dziewięciu porównywanych marek, Eagle F1 Asymmetricokazała się najlepsza zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.

 

Oszczędna i żywotna opona Goodyear

Goodyear przedstawił właśnie całkowicie nową, ekologiczną oponęultra-high performance o nazwie EfficientGrip. Pozwala ona nie tylkooszczędzać paliwo, ale jest też bardzo żywotna i może pochwalić siębardzo dobrą charakterystyką hamowania na mokrej nawierzchni.

 

Nowa opona Goodyear z aprobatą Scanii

Nowa opona Goodyear na oś sterującą, Marathon LHS II w rozmiarze 375/50R22.5została zaaprobowana przez Scanię. Nowa opona Goodyeara wykorzystujeTechnologię Max, dzięki czemu dopuszczalne obciążenie przedniej wynosi 8ton, przy zachowaniu minimalnej dopuszczalnej wysokości jezdnej, a sama opona -w porównaniu z innymi oponami na oś sterującą - ma mniejszy wpływ nazużycie nawierzchni oraz obniża zużycie paliwa.

 

Goodyear OptiGrip najlepiej wspiera bezpieczeństwo

Opona Goodyear OptiGrip z technologią SmartWear zwyciężyła w konkursie nanajlepszy produkt wspierający bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

Nowa opona Goodyear

Goodyear wprowadza nową linię opon do naczep, z przeznaczeniem główniedo pojazdów używanych w sektorze przewozów regionalnych. LiniaRegional RHT II dopasowana jest przede wszystkim do obręczy o średnicy 22,5cala oraz oferuje dłuższe przebiegi i mniejsze opory toczenia wporównaniu z poprzedniczką – Goodyear Regional RHT. Przekładasię to na jeszcze niższe koszty na kilometr dla operatorów flottransportowych.

 

Goodyear Marathon docenione przez niezależnych ekspertów

Wprowadzona niedawno nowa europejska klasyfikacja opon – w ramachetykietowania opon w UE od 1 listopada br. – potwierdza, że oponyGoodyear Marathon LHS II + na oś sterującą, LHD II + na oś napędową orazLHT II do naczep to zestaw marzeń do pojazdów ciężarowych.

 

Autobusy Sales-Lentz na oponach Goodyeara

Sales-Lentz, firma zarządzająca flotą autobusów i autokarów,zamówiła 22 nowe pojazdy wyposażone w ostatnio wprowadzone na rynekopony Goodyear Marathon Coach i Ultra Grip Coach. Ogumienie zostało wybranegłównie ze względu na długą żywotność, którą oponyzawdzięczają w dużej mierze innowacyjnej rzeźbie bieżnika modelu MarathonCoach. Przedsiębiorstwo Sales-Lentz uczestniczyło w testach nowych oponGoodyear Coach jeszcze przed ich rynkową premierą.

 

Opona Goodyeara sama wytwarza energię

Targi samochodowe w Genewie to nie tylko luksusowe samochody i piękne hostessy, ale także pokaz najnowocześniejszej technologi ze świata motoryzacji. Doskonałym przykładem jest opona Goodyear BH03.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Goodyear".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017