Wyszukiwałeś:

opony X

Hankook X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Hankook

Spróbuj też wyszukać: fulda

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Polska bez Hankooka

W piątek 06-05 do PAIiIZ wpłynęła oficjalna decyzja firmy Hankook Tire wsprawie budowy fabryki opon w Polsce. W piśmie firma Hankook poinformowała,że "...zdecydowaliśmy się ograniczyć listę naszych potencjalnychlokalizacji do dwóch państw: Słowacji i Węgier. Tym samymwyeliminowaliśmy Polskę."

 

Bridgestone wybrał Węgry

Okazuje się, iż Polska nie stanie się w najbliższej przyszłościzagłębiem oponiarskim Europy. Po rezygnacji z naszego kraju przez firmęHankook Tire, teraz nasz kraj ominęła również inwestycja Bridgestone.

 

Hankook wybrał Węgry

Koreański koncern Hankook Tire zdecydował się na budowę fabryki opon naWęgrzech. O wartą pół miliarda euro inwestycję zabiegała takżeSłowacja, wcześniej z rozgrywek wypadła Polska i Czechy.

 

Bridgestone wybrał Polskę

Firma Bridgestone ogłosiła dziś, że europejska spółka koncernu-Bridgestone Europe NV/SA (BSEU) postanowiła wybudować fabrykę opon dosamochodów ciężarowych i autobusów w Stargardzie Szczecińskim. Szacunkowawartość inwestycji na terenie kostrzyńsko-słubickiej SSE wyniesie około 200milionów euro.

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Opony letnie 2009 - TEST (205/55 R16)

Podobnie jak w prezentowanym wczoraj rankingu najlepszych opon letnich na sezon2009 w rozmiarze 185/60 R14, także w przypadku nieco większychpneumatyków 205/55 R16 przetestowanych przez automobilklub ADACpotwierdziła się dewiza, że droższe mogą więcej. Oto szczegółyporównania.

 

Uwaga na Hankooki

Węgierski przedsiębiorca, firma Hankook Tire Budapest Kft., powiadomił UrządOchrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre opony markiHankook mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Hankook".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017