Wyszukiwałeś:

opony X

Sava X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Sava

Spróbuj też wyszukać: opny zimowe do Seata Ibiza

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Skoda Octavia: Jej WIELKOŚĆ Octavia II

Jak sprawuje się silnik FSI?, jak Octavia radzi sobie podczas szybkiej jazdyautostradą? i ile miejsca znajdzie w nim dla siebie rodzina? Przeczytaj o tym wnajnowszym teście mojeauto.pl.

 

Goodyear - największy kontrakt w Europie

Goodyear Dunlop Tires Europe, spółka wchodząca w skład koncernu GoodyearTire & Rubber Company, podpisała kontrakt na dostawy opon i usługi dlamiędzynarodowej firmy, wynajmującej ciężarówki TIP Trailer Services.

 

Goodyear otworzy Centrum Usług Finansowych

Koncern Goodyear, czołowy producent opon, utworzy w Polsce jeszcze w tym rokuswoje Centrum Usług Finansowych, które będzie obsługiwało 12 krajóweuropejskich. Centrum zostanie stworzone w Dębicy, gdzie znajduje się FirmaOponiarska Dębica S.A., w której Goodyear posiada większościowe udziały.

 

Goodyear zainwestuje ponad 100 mln USD w Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. zwiększy produkcję opon do samochodów owysokich osiągach. Koncern The Goodyear Tire & Rubber Company ogłosił,że planuje zainwestować ponad 100 mln USD w rozwój produkcji opon dosamochodów o wysokich osiągach. Inwestycje zostaną zrealizowane wciągu najbliższych czterech lat.

 

Dębica inwestuje w ciężarowe

Ponad 8,5 mln zł przeznaczy Firma Oponiarska Dębica S.A. na inwestycjezwiązane ze zwiększeniem produkcji opon do samochodów ciężarowych.Inwestycja zaplanowana na lata 2007-2008 będzie związana przede wszystkim zzakupem nowych urządzeń, które rozszerzą istniejące linie produkcyjne.

 

FO Dębica w Centralnym Okręgu Przemysłowym

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od utworzenia Centralnego OkręguPrzemysłowego – jednego z największych i najbardziej ambitnychprojektów II Rzeczypospolitej. W wielu miastach powstały wówczasfabryki, które funkcjonują i odnoszą sukcesy po dziś dzień. Takimzakładem była m.in. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy znana dziś jako FirmaOponiarska Dębica S.A.

 

Goodyear UrbanMax Municipal

UrbanMax to najnowszy członek rodziny innowacyjnych opon Goodyear,wykorzystujących technologię Max, opartą na najnowocześniejszychmateriałach, specjalnie opracowanej konstrukcji bieżnika oraz wytrzymałejosnowie, do zastosowań m.in. w autobusach miejskich, wozach strażackich czysamochodach oczyszczania miasta.

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Sava".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017