Wyszukiwałeś:

opony X

Yokohama X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Yokohama

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Jakie opony na zimę (185/65 R15)?

Jeśli przed zbliżającym się sezonem zimowym poszukujesz nowego ogumienia doswojego auta, to poniższe wyniki mogą okazać się dla Ciebie niezwyklepomocne. Zobacz, które opony są najlepsze, które ewentualniemogą się nadać, a których wreszcie powinieneś się absolutniewystrzegać. Dziś opony o rozmiarze 185/65 R15.

 

Pomagamy wybrać najlepsze zimówki (225/45 R17)

Po wczorajszych wynikach testów 15-calowych zimówekprzeprowadzonych przez niemiecki automobilklub ADAC dziś przedstawiamyrezultaty uzyskane przez większe opony o rozmiarze 225/45 R17. Tak jak iwczoraj najbezpieczniejsze okazały się markowe opony z tzw. "wyższejpółki", zaś na największe ryzyko jesteśmy narażeni, jeślizdecydujemy się na opony z Chin.

 

Nowa opona Yokohamy dla SUVów

W marcu br. Yokohama wprowadza na polski rynek nową oponę premium –GEOLANDAR SUV – innowacyjny model przeznaczony do pojazdówsportowo-użytkowych.

 

Z tą oponą pojedziesz 300km/h

Yokohama jest obecnie jedynym producentem na świecie, który oferujeoponę ultra high performance do SUV-ów. Letnia seria ADVAN S.T. obejmujeopony z indeksem prędkości W (270 km/h) oraz Y (300 km/h).

 

Z tej opony wolniej schodzi powietrze

Zaprojektowana przez firmę Yokohama – producenta opon premium –ultracienka i lekka wkładka wewnętrzna Advanced Inner Liner zmniejsza utratępowietrza w oponie o ponad jedną trzecią. Tym samym poprawia takie jejparametry jak bezpieczeństwo, oszczędność paliwa czy żywotność.

 

Opony z pomarańczy

W japońskich laboratoriach Yokohamy odkryto nieocenione właściwości wyciągu olejku ze skórek tego owocu. Pozwalają one na zwiększeniestyku opony z nawierzchnią dając jej lepszą przyczepność, mniejszezużycie w trakcie użytkowania oraz gwarantując kierowcy większebezpieczeństwo jazdy.

 

Yokohama i Kumho rozpoczynają współpracę

Yokohama Rubber Co. oraz koreański producent Kumho Tire Co. podpisały porozumienie o współpracy w segmencie opon wysokiej technologii.

 

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test ADAC 2015

Niemiecka organizacja ADAC znowu przychodzi z pomocą tym kierowcom,którzy stoją przed koniecznością zakupu nowych letnich opon. Wtegorocznym teście opon nie tylko dowiemy się o najlepszych i najgorszychmodelach, ale również, czy warto stawiać na tzw. opony ekologiczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Yokohama".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017