Wyszukiwałeś:

opony X

caloroczne X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony caloroczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Całoroczna opona z Dębicy

Firma oponiarska Dębica S.A., polski producent opon wchodzący w składkoncernu Goodyear, wprowadza do sprzedaży nową oponę całoroczną dosamochodów osobowych Dębica Navigator 2.

 

Jakie opony na zimę (185/65 R15)?

Jeśli przed zbliżającym się sezonem zimowym poszukujesz nowego ogumienia doswojego auta, to poniższe wyniki mogą okazać się dla Ciebie niezwyklepomocne. Zobacz, które opony są najlepsze, które ewentualniemogą się nadać, a których wreszcie powinieneś się absolutniewystrzegać. Dziś opony o rozmiarze 185/65 R15.

 

Wątek na forum: Opona zimowa latem?

Dodajmy tylko, że wg testów Dekry markowe opony całoroczne sprawdzają się w zimie lepiej niż budżetowe zimówki. Szczególnie na mokrej nawierzchni (posolona droga) droga hamowania jest znacznie krótsza na oponach całorocznych. OK, jak ktoś jeździ po śniegu albo kupuje zimówki z wysokiej półki, to ...

 

Zmieniasz opony? Uważaj!

Opony to jeden z najważniejszych elementów samochodu, a kwiecień tozwykle czas na zmianę zimowych na letnie. Jednak zanim to zrobisz, konieczniesprawdź, czy twoje stare opony nadają się na kolejny sezon. A jeśliplanujesz zakup nowych, zastanów się, jakie ogumienie wybrać –nowe czy używane, wąskie czy szerokie, letnie czy całoroczne?

 

A może opony całoroczne?

Całoroczne, wielosezonowe, uniwersalne - bez względu na to jak je nazwiemy,opony te mają pozwolić w miarę bezpiecznie poruszać się bez względu napanujące warunki pogodowe. Czy zatem przed zbliżającą się zimą możemybrać je pod uwagę, czy jednak musimy postawić na typowe zimówki?

 

Wątek na forum: Czy opony na zimę powinny być węższe?

Lobby oponiarskie znowu atakuje. Na całym świecie badania potwierdziły opinię, że opony całoroczne całkowicie spełniają warunki bezpieczeństwa w warunkach zimowych.nStawianie tezy, że tylko w Polsce można jeździć na oponach letnich w zimie jest tendencyjne i nieuprawnione. Dlaczego nikt nie mówi ...

 

Wątek na forum: A może opony całoroczne?

tak jakby nosić buty całoroczne, ktoś tak z nas robi....? ~janek

 

Opony całoroczne - czy i kiedy warto oszczędzać

Opony całoroczne, wielosezonowe, uniwersalne. Jakby ich nie nazwać, oznaczająoszczędność pieniędzy i brak czasochłonnych wizyt w zakładzie wymianykół. Gdzie tkwi haczyk?

 

Letnia opona również na zimę

To może być rewolucja na rynku oponiarskim. Michelin zaprezentował oponę,letnią dodajmy, która z powodzeniem będzie mogła być stosowana zimąi to w tych krajach, gdzie zimówki są obowiązkowe.

 

Wątek na forum: Opony całoroczne - czy i kiedy warto oszczędzać

Nie warto oszczędzać bo to pozorna oszczędność. Ja mam w swoim aurisie dwa komplety letni na alusach i zimowy na felgach stalowych i to jest najlepsze wyjście. Bo ciągłe przekładanie opon na felgi niszczy felgi i opony. ~herold

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony caloroczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017