Wyszukiwałeś:

opony X

ciezarowe X

. Znaleziono 138 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony ciezarowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 138 wszystkich):

Nowe opony Pirelli

Pirelli zaprezentowało nowe opony do samochodów ciężarowych - AmarantoFH88 i TH88. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostały wyzwaniomdługich tras pokonywanych ze średnimi prędkościami. Amaranto FH88 i TH88zastąpią dotychczasowe opony FH55 i TH65. Opona FH88 – dedykowana jestna oś kierowaną charakteryzuje się żebrowanym wzorem bieżnika, a opona TH88z szerokim bieżnikiem przeznaczona jest na oś napędową.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Bridgestone: nowe opony na oś kierowaną

Spółka Bridgestone Europe wprowadza do oferty dwie nowe opony dlasamochodów ciężarowych na oś kierowaną - R249 EVO i R297 EVO. Noweopony skonstruowano zakładając większe obciążenie przedniej osiciężarówek, które spowodowane będzie doposażeniempojazdów w nowe „czyste” technologie. Chodzi o technologieselektywnej redukcji katalitycznej (SCR - Selective Catalytic Reduction) irecyrkulacji gazów spalinowych (EGR - Exhaust Gas Recirculation), zgodniez wymaganiami przepisów emisyjnych Euro V i VI.

 

Opony ciężarowe Grupy Goodyear na rok 2010

Grupa Goodyear co roku poszerza swoją ofertę opon ciężarowych.  W 2010r. gama ogumienia ciężarowego to osiem zaawansowanych technologicznie iekologicznych propozycji marki Goodyear i Dunlop.

 

Continental: nadchodzi czas opon uniwersalnych

Continental przewiduje, że w ciągu następnych pięciu lat zmieni sięzapotrzebowanie na opony do pojazdów użytkowych w branży transportutowarów. Na rynku zaczną dominować opony wielofunkcyjne, takie jaknajnowsze HD HYBRID,  które mogą być wykorzystywane zarównona dalekich trasach, jak i w transporcie regionalnym.

 

Nagroda TOP PLAYER 2010 dla Continental Opony Polska

Continental Opony Polska została uhonorowana nagrodą TOP PLAYER 2010 zaopracowanie i wdrożenie wyszukiwarki opon ContiTireFinder rekomendującejwybór optymalnego ogumienia ciężarowego. Szybką i fachową pomocotrzymujemy po wprowadzeniu do wyszukiwarki niezbędnych informacji w rodzaju:segment działalności firmy, kategoria transportowa, przeznaczenie oraz typpojazdu.

 

Michelin X® MultiWay™ 3D

Michelin X® MultiWay™ 3D - to nowa ciężarowa opona wielofunkcyjna.Można ją stosować na wszystkich rodzajach dróg i we wszystkichwarunkach pogodowych, co przynosi korzyści w postaci oszczędności czasu ipaliwa oraz zwiększonej niezawodności i bezpieczeństwa. Jest ona optymalnymrozwiązaniem dla przewoźników pracujących zwłaszcza w transporcieregionalnym i krajowym.

 

Nowe opony Continental do pojazdów dostawczych

Nowe opony LSR1+ na oś kierowaną i LDR1+ na oś napędzaną to odpowiedźfirmy Continental na zróżnicowane wymagania stawiane ogumieniueksploatowanemu w transporcie regionalnym i międzyregionalnym. Ogumienie naobręcze o średnicy 17,5 cala przeznaczone do intensywnej eksploatacji wdystrybucji towarów sprawdza się zarówno w mieście, jak i wdalszych trasach na drogach krajowych i autostradach.

 

HSL2+ i HDL2+ nowe opony Continentala

Komercyjny sukces, jaki odniosły dalekobieżne opony ciężarowe drugiejgeneracji skłonił koncern Continental do rozwoju tej linii produktów.Najnowsze bieżniki HSL2+ i HDL2+ charakteryzują się dłuższymi przebiegamioraz, dzięki nowym mikronacięciom w rowkach, zoptymalizowanymiwłaściwościami jezdnymi.

 

Opony Continental sięgają nieba ? i wyżej

O jakości opon Continental świadczy m.in. ich wszechstronne zastosowanie wobsłudze najbardziej nowatorskich projektów inżynierskich na świecie.Opony HSR wprawiają w ruch słynne londyńskie diabelskie koło - London Eye.Natomiast 72-kołowa samobieżna platforma startowa wykorzystywana przez NASAwyposażona została w opony HTR.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony ciezarowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017