Wyszukiwałeś:

opony X

letnie X

. Znaleziono 285 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony letnie

Spróbuj też wyszukać: opony letnie 195 55r15 dane techniczne dach dodge caliber

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 285 wszystkich):

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Opony letnie 2009 - TEST (205/55 R16)

Podobnie jak w prezentowanym wczoraj rankingu najlepszych opon letnich na sezon2009 w rozmiarze 185/60 R14, także w przypadku nieco większychpneumatyków 205/55 R16 przetestowanych przez automobilklub ADACpotwierdziła się dewiza, że droższe mogą więcej. Oto szczegółyporównania.

 

Jakie opony letnie warto wybrać? (185/65 R15 H)

Choć zima jeszcze nie odpuściła, to już powoli widać oznaki nadchodzącejwiosny. A to oznacza, że już wkrótce właścicieli samochodówczeka ponowna wymiana opon z zimowych na letnie. Jeśli stoisz przedkoniecznością nabycia nowego kompletu, to zanim wybierzesz konkretny model,sprawdź, który warto, a od którego musisz trzymać się z daleka.Oto wyniki testów opon o rozmiarze 185/65 R15 H przeprowadzonych przezADAC.

 

Opony letnie - które najlepsze dla klasy SUV?

Wiosna nadjeżdża z coraz szybszą prędkością na polskie drogi, a tooznacza, że w serwisach wulkanizacyjnych zacznie się wzmożony ruch,spowodowany wymianą opon z zimowych na letnie.

 

Zmieniasz opony? Uważaj!

Opony to jeden z najważniejszych elementów samochodu, a kwiecień tozwykle czas na zmianę zimowych na letnie. Jednak zanim to zrobisz, konieczniesprawdź, czy twoje stare opony nadają się na kolejny sezon. A jeśliplanujesz zakup nowych, zastanów się, jakie ogumienie wybrać –nowe czy używane, wąskie czy szerokie, letnie czy całoroczne?

 

Hołek radzi: Kiedy wymieniać opony

Jeden z czołowych polskich kierowców rajdowych, Krzysztof Hołowczyc, wrozmowie z mojeauto.pl tłumaczy, kiedy najlepiej zmienić opony na letnie orazjak dokonać wyboru tych właściwych. Ambasador marki Motointergrator.plzdradza nam także, co sądzi o oponach używanych oraz tzw. całorocznych.

 

Opony na lato - nowości 2013

Choć zima w tym roku wyjątkowo długo nie odpuszcza, to jednak chyba nikt niema wątpliwości, że prędzej czy później dotrze do nas także wiosna,a następnie lato. Dla właścicieli aut oznacza to niebawem koniecznośćponownej zmiany ogumienia. A jeśli okaże się, że stary komplet nie nadajesię już do jazdy, czeka nas zakup nowych opon. Przedstawiamy tegorocznenowości, jakie firmy oponiarskie przygotowały na letni sezon.

 

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i maluchów

Nadeszła wiosna, a wraz z nią nieodłączny temat wymiany opon zimowych naletnie. Przy tej okazji warto sprawdzić jak prezentują się tegorocznenowości wśród pnematyków. Odpowiednie testy sprawnościoweprzeprowadził ostatnio niemiecki automobiklub ADAC, biorąc pod lupę opony dlasamochodów małych oraz klasy kompakt.

 

Letnia opona również na zimę

To może być rewolucja na rynku oponiarskim. Michelin zaprezentował oponę,letnią dodajmy, która z powodzeniem będzie mogła być stosowana zimąi to w tych krajach, gdzie zimówki są obowiązkowe.

 

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Jak co roku, dziennikarze autor motor i sport przygotowali obszerny test oponletnich. Pod lupę wzięli dziewięć kompletów opon w rozmiarze 215/60R17 - idealne do modnych dzisiaj SUV-ów i crossoverów. Zobacz,które "gumy" są najlepsze w 2016 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony letnie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017