Wyszukiwałeś:

opony X

produkcja X

. Znaleziono 8068 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony produkcja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8068 wszystkich):

Wątek na forum: Opony będą specjalnie oznakowane

Mieszkam w Kuwejcie. Kupilem 2 lata temu opony produkcji chinakiej firmy Herkules typ 185/70R14 . Przejechalem na nich dotychczas 40 tys. km. Spisuja sie doskonale jak by nie bylo w trudnych warunkach temperaturowych. Kazda z opon ma oznakowanie i dolaczona informacje, o ktorej Panstwo piszecie w...

 

Nowoczesne opony z Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. planuje uruchomienie produkcji nowej generacjiopon samochodowych. W ciągu czterech lat należące do firmy nieruchomościmają zostać rozbudowane i zmodernizowane kosztem blisko 300 mln zł.

 

Michelin wyhamowuje produkcję

Kryzys finansowy odbija się na największym pracodawcy na Warmii i Mazurach.Firma Michelin Polska, zatrudniająca ponad 4 tys. osób, planuje kolejneograniczenia w produkcji opon. Ma to zapobiec zwolnieniom pracowników.

 

Dębica ogranicza produkcję opon ciężarowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. ogranicza wielkość produkcji opon ciężarowychw I kwartale 2009 r. W związku z tym na wydziale produkcji opon ciężarowychwprowadzone zostało 14 dni postoju produkcyjnego w marcu 2009 r., co obniżywielkość produkcji opon ciężarowych w 2009 roku o 4,3% w stosunku dowcześniej planowanej na ten rok.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Zmiany wielkości produkcji w Dębicy

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował  o zmianach wwielkości produkcji  opon do pojazdów osobowych, dostawczych,ciężarowych i rolniczych.

 

Nowe opony zimowe Grupy Michelin

Potrzebom bezpieczeństwa i trwałości odpowiadają nowości GrupyMichelin na sezon zimowy 2009/2010 – opona Michelin Agilis Alpin dosamochodów dostawczych oraz opona BFGoodrich Winter Slalom KSIprzeznaczona do użytkowania głównie na śniegu i lodzie.

 

Dębica ograniczy produkcję

Zarząd firmy oponiarskiej Dębica, podjął decyzję o ograniczeniuwielkości produkcji większości asortymentu produkowanych opon - w tym dosamochodów ciężarowych i dostawczych.

 

Michelin inwestuje i zwiększy produkcję

Francuski koncern Michelin rozwija swoje inwestycje na Warmii i Mazurach. Francuzi zapowiedzieli, że do końca 2015 roku zainwestują w strefie conajmniej ponad 81 mln  zł. Celem jest podniesienie produkcji z 38 tysięcyton opon rocznie (ok. 447 000 sztuk), do poziomu 50 tysięcy ton (ok. 588 000sztuk) w 2015 roku, co zwiększy wydajność o ponad 30%.

 

Oszczędne opony Goodyeara z odpadów ryżowych

Na badania i rozwój w sektorze motoryzacyjnym przeznacza się roczniemiliardy dolarów. I nie chodzi tu tylko o nowe samochody, alerównież np. opony. Goodyear na przykład będzie przetwarzał odpadyryżowe w efektywne paliwowo opony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony produkcja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017