Wyszukiwałeś:

opony X

produkcja X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony produkcja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Nowoczesne opony z Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. planuje uruchomienie produkcji nowej generacjiopon samochodowych. W ciągu czterech lat należące do firmy nieruchomościmają zostać rozbudowane i zmodernizowane kosztem blisko 300 mln zł.

 

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produktyspółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pismaReader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategoriiOpon samochodowych.

 

Bridgestone rozwija bazę w Europie

Program inwestycyjny Bridgestone realizowany w Europie nieprzerwanie od 2005roku zakończył się sukcesem. Nowe fabryki, w tym dwie w Polsce orazEuropejskie Centrum Logistyczne w Czechach podniosły wydajność produkcji orazefektywność systemu zaopatrzenia.

 

Opony letnie 2009 - TEST (205/55 R16)

Podobnie jak w prezentowanym wczoraj rankingu najlepszych opon letnich na sezon2009 w rozmiarze 185/60 R14, także w przypadku nieco większychpneumatyków 205/55 R16 przetestowanych przez automobilklub ADACpotwierdziła się dewiza, że droższe mogą więcej. Oto szczegółyporównania.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Bridgestone inwestuje w Polsce

Nowo otwarty zakład produkcyjny Bridgestone w Stargardzie Szczecińskim to jużpiąta inwestycja koncernu w Polsce. Jej wartość wyniosła 200 milionóweuro.

 

Continental: Dwie nowe gamy opon

Continental stawia na bezpieczeństwo oraz ekonomię transportu drogowego.Koncern rozpoczyna produkcję dwóch nowych opon serii 2 Gamy R i L.Obydwa modele, przeznaczone są do transportu szosowego w ruchu regionalnym idługodystansowym, będące zupełnie nowymi konstrukcjami, wyposażone są wnowoczesne rozwiązania do codziennego użytku w trudnych warunkach.

 

Nowy standard bieżnikowania od Goodyeara

Goodyear proponuje nową linię produktów bieżnikowanych dla opon zgeneracji Max Technology. TreadMax bo tak nazywa się nowy produkt, dajeużytkownikom opony bieżnikowane, pod względem parametrów,niezawodności i wyglądu równe nowym oponom.

 

Nowe opony zimowe Grupy Michelin

Potrzebom bezpieczeństwa i trwałości odpowiadają nowości GrupyMichelin na sezon zimowy 2009/2010 – opona Michelin Agilis Alpin dosamochodów dostawczych oraz opona BFGoodrich Winter Slalom KSIprzeznaczona do użytkowania głównie na śniegu i lodzie.

 

Continental: rynek opon zwalnia

Według szacunków Continentala, polski rynek opon dosamochodów osobowych, dostawczych i z napędem 4x4 zwolni w tym roku ookoło cztery procent.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony produkcja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017