Wyszukiwałeś:

opony X

zimowe X

. Znaleziono 349 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony zimowe

Spróbuj też wyszukać: opony zimowe primera 1995 opony zimowe 225 65 16 opony zimowe do c5 mk I

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 349 wszystkich):

Opony zimowe - czy już czas?

Wprawdzie do zimy jeszcze trochę pozostało, jednak pierwszych oznak tej poryroku możemy spodziewać się znacznie szybciej. Całe szczęście, że corazmniej kierowców kwestionuje zasadność używania zimowego ogumienia,choć wciąż pozostaje pytanie, kiedy dokonać ich wymiany.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Zimowe premiery Continentala

Continental zaprezentował nowe modele opon zimowych HSW 2 COACH oraz HTW 2SCANDINAVIA zaprojektowanych specjalnie z myślą o autobusach i naczepach.Jednocześnie firma wprowadza na rynek nowo opracowane opony zimowe HSW 2SCANDINAVIA na oś kierowaną oraz HDW 2 SCANDINAVIA na oś napędową.

 

Opony zimowe - wymóg i zdrowy rozsądek

Wyjeżdżając za granicę kierowcy powinni pamiętać, że zasady dotyczące wyposażenia autobusów i ciężarówek w opony zimowe nie sąjednakowe w całej Europie.

 

Wątek na forum: 4 OPONY ZIMOWE DAYTON 205/60/16 CHEVROLET CRUZE

4 Opony zimowe prawie nowe (2000KM Uzywane) Marka Dayton 205/60/16 kupione w salonie Chevroleta dla Chevroleta Cruze 1.6. Sprzedam z powodu wyjazdu za granice. Bardzo polecam. ADAMJ

 

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

Każdego roku, niczym bumerang, powraca temat używania opon zimowych. Sązdecydowani zwolennicy ich stosowania, ale nie brak także i głosów, żenie zawsze są one niezbędnie potrzebne. Podpowiadamy zatem, kiedy są onekonieczne, kiedy jest najwłaściwszy moment na ich założenie, a także jakiewybrać, gdy stoimy przed koniecznością ich nabycia.

 

Obowiązkowe opony zimowe - zobacz gdzie

W naszym kraju pomysł, by wprowadzić obowiązkowe opony zimowe, nie zyskałwystarczającego poparcia, co jednak nie oznacza, że tak jest w całej Europie.Zobacz, w których europejskich krajach taki obowiązek w miesiącachzimowych istnieje.

 

A może opony całoroczne?

Całoroczne, wielosezonowe, uniwersalne - bez względu na to jak je nazwiemy,opony te mają pozwolić w miarę bezpiecznie poruszać się bez względu napanujące warunki pogodowe. Czy zatem przed zbliżającą się zimą możemybrać je pod uwagę, czy jednak musimy postawić na typowe zimówki?

 

Wątek na forum: Opony zimowe - nowe

Muszę wymienić opony zimowe - poprzednie już się nie nadają - szukam czegoś na prawdę dobrego, jeżdżę dużo, jeżdżę z dziećmi więc zależy mi na jakości. Jakie marki/modele polecacie? ~Tomm

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony zimowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017