Wyszukiwałeś:

opony

. Znaleziono 431 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony

Spróbuj też wyszukać: opony zimowe opony letnie test opon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 431 wszystkich):

Oszczędne opony Continental

Kilka dni temu ogłoszono wyniki wewnętrznych testów przeprowadzonychprzez Continental Truck Tyres Europe. Analizy porównawcze wykazały, żeopony firmy Continental mogą ustanawiać miernik niskich oporówtoczenia.

 

Polska: Co drugi kierowca zmienia opony

Ponad połowa Polaków (55%) zwraca uwagę na bezpieczeństwo jazdy,dopasowując odpowiednie opony do pory roku – wynika z badania MotoFinanceTrack realizowanego przez TNS OBOP. Blisko 2/3 polskich kierowców przyzakupie decyduje się na nowe opony.

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Nowe opony Pirelli

Pirelli zaprezentowało nowe opony do samochodów ciężarowych - AmarantoFH88 i TH88. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostały wyzwaniomdługich tras pokonywanych ze średnimi prędkościami. Amaranto FH88 i TH88zastąpią dotychczasowe opony FH55 i TH65. Opona FH88 – dedykowana jestna oś kierowaną charakteryzuje się żebrowanym wzorem bieżnika, a opona TH88z szerokim bieżnikiem przeznaczona jest na oś napędową.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Bezpieczne opony w Panamerze

Nowe, długo oczekiwane Porsche Panamera zostanie wyposażone w specjalnieprzygotowane dla niego opony. Firma Continental zmodyfikowała oponyContiSportContact 3 z myślą o parametrach sportowego modelu. Efektem tego jestopona, która spełnia wymagania niemieckiego producenta.

 

Niemcy wybierają opony Continental

Jak wynika z podsumowania ankiety "Monitor opon 2009", przeprowadzonejwśród 4.000 członków niemieckiego automobilklubu ADAC, jeden naczterech ankietowanych, wybrałby do swojego auta opony marki Continental.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Opony będą oznakowane

Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy już przed ponad miesiącem. ParlamentEuropejski przyjął wczoraj rozwiązanie, zgodnie z którym od listopada2012 wszystkie sprzedawane w Europie nowe opony będą musiały być specjalnieoznakowane pod kątem wpływu na zużycie paliwa, przyczepności na mokrejnawierzchni oraz poziomu hałasu toczenia.

 

Opony BF Goodrich dobre na mongolskie stepy

Gdzie przetestować opony przeznaczone do każdego terenu? Najlepiej nabezdrożach mongolskich stepów, czyli w jednym z niewielu miejsc naświecie, gdzie teren zmienia się z każdym kilometrem. Tego typu testowipoddane zostały właśnie opony BF Goodrich All Terrain.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017