Wyszukiwałeś:

oprogramowanie X

transportowe X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oprogramowanie transportowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Security Service, czyli bezpieczny transport

W wyniku napadów na kierowców i przewożone przez nich ładunki,europejskie firmy transportowe tracą corocznie kilka miliardów euro,zaś kierowcy są wystawieni na poważne niebezpieczeństwo. Obecnie VolvoTrucks wspólnie z Securitas wprowadzają nowy system ochrony,który ma za zadanie zredukować ryzyko kradzieży, porwań i innychzagrożeń.

 

PasCom w nowej siedzibie

Producent oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów i transportu wzwiązku z rozwojem firmy zmienił dotychczasową lokalizację. Oddział wPoznaniu został przeniesiony do nowej, nowoczesnej siedziby.

 

Zielony transport

Dbałość o środowisko naturalne zatacza coraz szersze kręgi. Wkraczarównież do sfery inteligentnych technologii służących logistyce itransportowi. Planung Transport Verkehr (PTV) z niemieckiego Karlsruhezaprezentował pierwsze w Europie oprogramowanie do obliczania emisji spalin dlakonkretnych tras ciężarówek.

 

Narzędzie na czas kryzysu - Giełda TRANS

Stale pogarszająca się sytuacja przedsiębiorców działających wbranży TSL wymaga z ich strony podejmowania zdecydowanych działań i sięganiapo coraz lepsze narzędzia optymalizujące działalność. Szansą na poprawęsytuacji finansowej dla wielu graczy rynkowych mogą być szeroko dostępnegiełdy transportowe.

 

Volvo testuje w Londynie nową hybrydową śmieciarkę

Volvo Trucks wprowadza na rynek udoskonaloną wersję pierwszej na świecieśmieciarki z napędem hybrydowym. Po półtora roku testóweksploatacyjnych, z doskonałymi wynikami, na rynek trafia zmodernizowanysamochód ciężarowy, wyposażony w nowe podzespoły i oprogramowanie.Nowa śmieciarka będzie testowana przez Veolia Environmental Services w centrumLondynu.

 

Przestępstwa w transporcie to koszt nawet 120 milionów euro rocznie

Według Związku Ochrony Towarów Przewożonych (TAPA) wysokość stratspowodowana przestępczością w transporcie w 2009 r. może sięgać nawet 120milionów euro. Taką kwotę oszacowano na podstawie zgłoszonych przezczłonków TAPA blisko 4 tys. przypadków przestępczości w branżytransportowej, jakie wydarzyły się w roku 2009 w Europie, na Bliskim Wschodziei w Afryce (EMEA).

 

Bezprzewodowy serwis Volvo

Volvo Trucks opracowało nowy, bazujący na komunikacji GSM system, któryumożliwia stacji obsługi zdalną kontrolę stanu technicznego samochoduciężarowego – rozwiązanie dające nadzieję na większądyspozycyjność i niższe koszty obsługi technicznej pojazdu. W Europie systemzostanie wprowadzony na rynek w 2013 r.

 

Hity MAN na IAA Nutzfahrzeuge 2012

W dniach od 20 do 27 września w Hanowerze na targach pojazdówużytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje wiele innowacji inowości w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów,silników i usług.

 

Auta przyszłości będą gigantycznymi komputerami?

Posiadanie samochodu na własność, problemy z parkowaniem oraz zkoncentrowaniem uwagi kierowcy to już przeszłość – Frost &Sullivan prezentuje przyszły obraz mobilności, która bazować będzie wjeszcze większej mierze na szybko rozwijającej się technologii.

 

Inteligentne tachografy coraz bliżej

Manipulowanie danymi zapisywanymi na tachografach może mieć niekorzystnenastępstwa - od wysokich mandatów po zagrożenie bezpieczeństwa w ruchudrogowym. Komisja Europejska zaczęła już prace nad inteligentnymitachografami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "oprogramowanie transportowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017