Wyszukiwałeś:

orlen X

transport X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: orlen transport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Scania wspiera rozwój biopaliwa w Polsce

Scania Polska S.A. i PKN ORLEN podpisały List Intencyjny dotyczącywspółpracy w zakresie promocji i wprowadzania nowego biopaliwa na baziebioetanolu na polski rynek.

 

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

Orlen Transport postawił na konsolidację

Kryzys gospodarczy dotknął firmy działające w sektorze przewozu paliw.Orlen Transport znalazł jednak na to sposób - konsolidacjęspółek z grupy kapitałowej.

 

DKV: Karty paliwowe w Europie coraz popularniejsze

Karty paliwowych są najpopularniejsze w krajach Beneluksu z najwięcej dieslatankują Brytyjczycy. Wybierając operatora karty firmy kierują się przedewszystkim ceną i przejrzystością rozliczeń – tak wynika z badań niemieckiego instytutu badań rynkowych „Produkt + Markt”przeprowadzonych na zlecenie DKV Euro Service.

 

Kolejne ciągniki Volvo FM dla ORLEN Transport

Pod koniec ubiegłego roku, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ORLEN -jednej z największych korporacji przemysłu naftowego w EuropieŚrodkowo-Wschodniej - spółka ORLEN Transport S.A., w wynikuogłoszonego przetargu, wybrała Volvo, jako dostawcę 20 sztuk nowychpojazdów ciężarowych. W marcu bieżącego roku, po kolejnym przetargu,firmy podpisały kontrakt na dostawę następnych 15 sztuk ciągnikówsiodłowych. Ich dostawa została zrealizowana na przełomie czerwca i lipca br.

 

Volvo FM dla ORLEN Transport

We flocie ORLEN Transport od stycznie jeździ kolejna partia, tym razem 45 sztuknowych ciągników siodłowych Volvo FM. To już trzecia, zrealizowanaprzez Volvo Trucks, dostawa do ORLEN Transport w ciągu niewiele ponad jednegoroku. Pod koniec 2009 r., firmy sfinalizowały kontrakt na dostawę 20 sztuksamochodów ciężarowych Volvo FM, natomiast dostawa kolejnych 15 sztukciągników Volvo odbyła się na przełomie czerwca i lipca 2010.

 

Solaris finalistą konkursu Orły Polskiego Biznesu

Instytut Lecha Wałęsy ogłosił podczas uroczystej gali wyniki konkursubędącego częścią obchodów dwudziestej rocznicy podpisaniapolsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznejwspółpracy. W gronie finalistów znalazła się równieżfirma Solaris Bus & Coach.

 

DAFy dla Platinum Oil

Firma Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji z Baranowa zakupiła iodebrała 4 pojazdy DAF LF45.G12. Kontrakt podpisany został z autoryzowanymdealerem DAF firmą ESA Trucks Poznań z Komornikk/Poznania.    

 

Mercedes Sprinter dla PKOl

Mercedes w tym roku wspiera bardzo prężnie polski sport. Najpierw markazaangażowała się w Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Sopocie, apóźniej w Orlen Warsaw Marathon. Teraz bęzie wspieraćsportowców i działaczy w ramach Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "orlen transport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017