Wyszukiwałeś:

os

. Znaleziono 1619 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: os

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1619 wszystkich):

Czy lubimy zapinać pasy?

Co najmniej 6000 osób rocznie w całej Europie mogłoby być uratowanychw wypadkach drogowych, gdyby bezwzględnie zapinały pasy bezpieczeństwa. Tonawyk, który w Polsce jest jeszcze mało popularny.

 

Pracować w "Rollsie"...

Są piekielnie drogie, a prowadzenie ich jest podobno mniej stresujące niżleżenie i opalanie się na plaży. To samochody Rolls-Royce zcharakterystyczną statuetką 'Spirit of Ecstasy' na masce. Produkowane odpodstaw ręcznie, na specjalne życzenie klientów. Wysoka jakość iniepodważalny prestiż modeli brytyjskiej marki to także zasługapracowników. Beata Nogawka, jedna z siedmiu osób pochodzących zPolski zatrudnionych w fabryce Rolls-Royce'a w miejscowości Goodwoodopowiedziała nam między innymi o zwyczajach panujących w firmie.

 

Jeep Compass: Kompaktowy kowboj

Kiedy przeszło rok temu Jeep Compass wchodził na rynek, off-roadowi ortodoksii koneserzy marki nie bardzo chcieli uwierzyć w sukces samochodu, któryponiekąd zrywa z dotychczas kultywowaną, amerykańska tradycją. Kompaktowerozmiary i napęd przekazywany w standardzie na przednią oś wskazywałybyraczej, aby traktować go jako miejską bulwarówkę zamiast auta stricteterenowego. Podczas naszego redakcyjnego testu sprawdziliśmy go w obuwariantach.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

"Przyjazne Auto" to program promowany przez firmę Skoda Auto dlaosób niepełnosprawnych ruchowo. Już teraz kilkanaście salonówdealerskich czeskiej marki oferuje samochody przystosowane na potrzebyosób niepełnosprawnych w oparciu o urządzenia renomowanej firmyGuidosimplex.

 

Wielkanoc na drogach

Policja w trosce o bezpieczeństwo podróżujących w czasie ŚwiątWielkanocnych zaplanowała wzmożone działania. Jednak nie poskutkowały one dokońca, gdyż od piątku na polskich drogach doszło do 345 wypadków, wktórych zginęło 50 osób, a 472 osoby zostały ranne.Zmniejszyła się jedynie liczba pijanych kierowców.

 

Stworzony do ciężkiej pracy + [video]

Wykorzystując trendy rynkowe, Nissan prowadzi swoją ofensywę w segmenciesamochodów użytkowych, wprowadzając do sprzedaży nową wersjępickupa, który zdobył już sobie zaufanie osób poszukującychwytrzymałej konstrukcji, która będzie w stanie poradzić sobie zniejednym wyzwaniem.

 

Zwolnienia grupowe w Starachowicach

Pracowników starachowickiej fabryki MAN Star Trucks & Buses czekajązwolnienia grupowe. Koncern planuje redukcję zatrudnienia aż o 300osób. Aktualnie trwają rozmowy pomiędzy zarządem firmy, a związkamizawodowymi.

 

Tysiące zwolnień w branży moto

Przemysł motoryzacyjny jest jedną z branży najbardziej dotkniętychogólnoświatowym kryzysem. W Europie odnotowano gwałtowny spadeksprzedaży samochodów. Efektem tego są liczne zwolnienia. Jeśli nienastąpi szybka poprawa sytuacji, w polskich zakładach stracą pracę tysiąceosób.

 

Tyski Fiat zatrudni 300 osób

Około 300 osób zamierza po wakacjach przyjąć do pracy tyska fabrykaFiata. Zakład, który po pierwszym półroczu zwiększyłprodukcję o blisko 20 proc., spodziewa się zamknięcia 2009 r. liczbą ponad600 tys. wyprodukowanych samochodów.

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017