Wyszukiwałeś:

os

. Znaleziono 5613 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: os

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5613 wszystkich):

Volvo: Nowe stanowisko kontroli jakości podzespołów ciężarówek

W celu nadania tym podzespołom odpowiedniej wytrzymałości – by były wstanie sprostać nawet najtrudniejszym warunkom eksploatacji – bezkonieczności ich „przewymiarowywania”, Volvo Trucks wykorzystujecałkowicie nowe stanowisko do badań trwałościowych osi napędowych.

 

Wykrzyżowanie osi

Jest to określenie zdolności skoku danego koła względem podwozia lub drugiego koła tej samej osi

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Bridgestone: nowe opony na oś kierowaną

Spółka Bridgestone Europe wprowadza do oferty dwie nowe opony dlasamochodów ciężarowych na oś kierowaną - R249 EVO i R297 EVO. Noweopony skonstruowano zakładając większe obciążenie przedniej osiciężarówek, które spowodowane będzie doposażeniempojazdów w nowe „czyste” technologie. Chodzi o technologieselektywnej redukcji katalitycznej (SCR - Selective Catalytic Reduction) irecyrkulacji gazów spalinowych (EGR - Exhaust Gas Recirculation), zgodniez wymaganiami przepisów emisyjnych Euro V i VI.

 

Nowa tylna oś Volvo zmniejsza zużycie paliwa

Volvo Trucks podejmuje kolejny krok na rzecz redukcji kosztów paliwa,ponoszonych przez klientów. Nowa tylna oś, przeznaczona dlapojazdów długodystansowych, zapewnia zużycie paliwa niższe nawet o dwaprocent, w porównaniu z dotychczas stosowanymi tylnymi osiami zezwolnicami w piastach kół.

 

Dwa miliony osi w DAF Vlaanderen

W dniu 1 grudnia 2011 r. linię produkcyjną zakładu DAF Vlaanderen w Oevel wgminie Westerlo w Belgii opuścił dwumilionowy egzemplarz osi. „Toprawdziwy kamień milowy w historii fabryki osi i kabin firmy DAF” –powiedział Harrie Schippers, prezes i dyrektor firmy DAF Trucks N.V.

 

500-tysięczna oś Mercedes-Benz TrailerAxleSystems

TrailerAxleSystems świętuje niecodzienny jubileusz produkcyjny: z taśmyschodzi 500-tysięczna oś do przyczep i naczep. – Jesteśmy bardzo dumniz tego jubileuszu produkcyjnego. Gdy w 1996 roku rozpoczynaliśmy produkcję osido przyczep i naczep nikt nie dawał nam większych szans – mówiNorbert Rehbein, szef Trailer Axle Systems. – Tymczasem Mercedes-BenzTrailerAxleSystems istnieje już 15 lat i grono naszych klientów wciążsię powiększa.

 

Nowa, podwójna oś DAFa

Firma DAF wprowadza nową oś podwójną z zawieszeniem pneumatycznym ipojedynczą redukcją. Została ona zaprojektowana specjalnie do ciężkichzastosowań wymagających dodatkowej siły napędowej oraz z myślą oniewielkiej częstotliwości eksploatacji w nieutwardzonym terenie.

 

Wątek na forum: problem z abs-em i załączeniempredniej osi

witam wymieniałem piastę w prawym kole wraz z czujnikiem abs i mam problem ponieważ nie załącza sie napęd na przednię oś i niedziała abs,może ktoś wie czy czujnik abs ma wplyw na załaczanie się napedu ?pozdrawiam ~davidos10

 

Nowa E-klasa z dłuższym rozstawem osi

Choć średnia wzrostu mieszkańców Chin jest wyraźnie niższa niż np.Europejczyków, to jednak to w Państwie Środka lepiej sprzedają sięlimuzyny z wydłużonym rozstawem osi. Nie dziwi zatem miejsce światowejpremiery Mercedesa klasy E w wersji Long.

 

Jak działa tylna oś skrętna w Porsche 911?

Po faceliftingu Porsche 911 na tylnej osi zamontowano system kółskrętnych. To rozwiązanie znane z modelu GT3 oraz Turbo. Zobacz, jak działaten system.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017